porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ZŁOTE GLOBY 2012. Kto zwyciężył? Kto przegrał?

Gospodarz Złotych Globów Ricky Gervais w tym roku nie szkokował, ale niespodzianek było sporo. Mówimy kto otrzymał najwięcej statuetek, a kto wrócił do domu z pustymi rękami?

artysta dodano: 17.01.2012 14:26

ABEL KORZENIOWSKI. Jak polski kompozytor muzyki filmowej zawojował Hollywood?

Abel Korzeniowski to dziś jeden z najbardziej rozchwytywanych kompozytorów muzyki filmowej w Hollywood. Ma na koncie dwie nominacje do Złotych Globów: za muzykę do "Samotnego mężczyzny" oraz filmu Madonny „W.E.”. Jak chłopak z Krakowa, student kompozycji Krzysztofa Pendereckiego, zawojował Fabrykę Snów?

Hollywood dodano: 17.01.2012 12:08 | odpowiedz (4)

ZŁOTE GLOBY 2012. Kiedy rozdanie? Kto poprowadził galę? Są polscy nominowani

Złote Globy to nagroda przyznawana przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej jest uznawana za najlepszy oscarowy barometr. Dowiedz się więcej o tym wydarzeniu.

film dodano: 10.01.2012 11:36 | odpowiedz (1)

Kim jest Abel Korzeniowski i co osiągnął?

To jedno z najgorętszych nazwisk w muzyce filmowej i teatralnej. Albert Korzeniowski sukces w tej dziedzinie miał niejako zapisany w genach. Sprawdź, kim jest i co osiągnął ten kompozytor.

Abel Korzeniowski filmy dodano: 04.01.2014 12:22

ABEL KORZENIOWSKI – polski kandydat do Złotego Globu. Kim jest kompozytor?

ABEL KORZENIOWSKI mieszka od 2008 roku w USA. Jest twórcą muzyki filmowej przebojem wdarł się do hollywoodzkiej czołówki kompozytorów. Za muzykę do jej najnowszego obrazu „W.E” opowiadającego o związku króla Anglii Edwarda VIII i Wallis Simpson, Korzeniowski został nominowany do Złotych Globów po raz drugi. To świadczy o tym, że nasz kompozytor jest już w absolutnej czołówce twórców muzyki filmowej. Dowiedz się więcej o jego twórczości. 

film dodano: 17.01.2012 08:29
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Olechowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Olechowski ostatnio nie jest widoczny na polskiej scenie politycznej ...

Abel Korzeniowski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Abel Korzeniowski. Wszystko na temat Abel Korzeniowski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.