porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

W jakiej sytuacji można mieć w Polsce legalną aborcję?

Maria Czubaszek wyznała ostatnio, że usuwała ciąże i nigdy nie chciała mieć dzieci. Wywołała tym stwierdzeniem medialną burzę. Jednak należy pamiętać, że przerwała ciąże w czasach, gdy w Polsce była powszechnie dostępna i legalna aborcja na życzenie. Teraz nie jest to już możliwe, gdyż legalną aborcję można przeprowadzić tylko w określonych sytuacjach. Mówimy, pod jakimi warunkami można wykonać w Polsce aborcję.

ABORCJA dodano: 12.10.2012 16:13 | odpowiedz (5)

Dlaczego kiedyś stosowano aborcję jako metodę antykoncepcji?

Aborcja i związane z nią problemy moralne czy etyczne towarzyszą ludzkości od dawna. Mówimy, dlaczego kiedyć stosowano ją jako metodę antykoncepcji.

ABORCJA dodano: 16.02.2012 13:38

Dokąd Polki jeżdżą przeprowadzać aborcję?

Aborcję można przeprowadzić w Polsce tylko w trzech ściśle określonych ustawą przypadkach. Nie jest jednak tajemnicą, że Polki dokonują aborcji i to nie tylko w podziemiu, ale i zupełnie legalnie - za granicą. Gdzie? Dokąd Polki jeżdżą przerwać ciążę, czy są wtedy bezpieczne?

ABORCJA dodano: 16.02.2012 18:47 | odpowiedz (1)

Co to jest aborcja farmakologiczna i czy jest legalna w Polsce?

Aborcja to nie zawsze musi być zabieg przeprowadzanyw gabinecie. Można jej dokonać również za pomocą leków. Jakie to substancje i czy jest to legalne w Polsce?

ABORCJA dodano: 16.02.2012 15:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Jarmołowicz - kim jest nowa dziewczyna Antoniego Królikowskiego?

Antoni Królikowski, czyli Kuba z sagi „Nad rozlewiskiem”, spotyka się ...

aborcja na życzenie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aborcja na życzenie. Wszystko na temat aborcja na życzenie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.