porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

KS. Lemański - porozumienie w sprawie Lemańskiego - CO DALEJ Z KS. LEMANSKIM?

Wiadomo już, co się stanie z ksiedzem Wojciechem Lemańskim - doszło do porozumienia między kurią a duchownym. Dzisiaj o godz. 7 rano ksiądz Lemański poinformował wiernych o wyniku 5-godzinnych rozmów z przedstawicielami kurii.

ks. Lemański porosumienie dodano: 17.07.2013 07:26

KS. LEMAŃSKI: Co będzie dalej z ks. Lemańskim? Czy przejdzie na emeryturę? Czy pójdzie do innej parafii? Jakie ma możliwości?

Ksiądz Wojciech Lemański zdecydował się opuścić parafię w Jasienicy i – zgodnie z nakazem arcybiskupa – przekazać administrowanie parafią ks. Chojnickiemu. Co dalej stanie się z ks. Lemańskim? Czy pójdzie na emeryturę, na którą wysyła go abp Hoser? Czy może służyć w innej parafii?

emerytura ks. lemańskiego dodano: 16.07.2013 12:38

Lemański odchodzi z parafii - jakie opinie i komentarze?

W niedzielę, równo o godzinie 21:00 ksiądz Wojciech Lemański przestanie być, zgodnie z decyzją abpa Henryka Hosera, proboszczem parafii Narodzenia Pańskiego w Jasienicy. Mówimy, jakie komentarze i opinie towarzyszą temu faktowiu.

Hoser - Lemański dodano: 14.07.2013 16:17

KSIĄDZ LEMAŃSKI: Kto go atakuje? Kto jest przeciwko niemu? Skąd się wziął konflikt z bpem Hoserem?

KSIĄDZ LEMAŃSKI: jego sprawa jest głośno dyskutowana. Jedni stają w obronie duchownego, inni zaś próbują wykazać, że deformuje doktrynę katolicką. Kto atakuje ks. Lemańskiego? Kto chce, aby ksiądz przestał głośno wypowiadać się na temat Kościoła?

atak na lemańskiego dodano: 09.07.2013 10:51

KS. WOJCIECH LEMAŃSKI: Czym zasłynął? Skąd znamy księdza Lemańskiego?

KSIĄDZ LEMAŃSKI. Nie boi się mówić o grzechach Kościoła, poddaje krytyce jego hierarchów, broni swojego zdania i dyskutuje z Kościołem. Kim jest ks. Wojciech Lemański? Czym zasłynął? Przez co dał się poznać? Mówimy, czym wsławił się ks. Lemański, który naraził się hierarchom Kościoła.

adam boniecki dodano: 08.07.2013 15:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Goździalska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Monika Goździalska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Uczestniczka Masterchefa, matka dwójki dzieci i dziewczyna Playboy'a. Kim ...

abp hoser szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. abp hoser. Wszystko na temat abp hoser na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.