porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

"Dudek dance"- o co chodzi z tańcem Dudka i Ligą Mistrzów? Dlaczego wygrał w rankingu UEFA?

Na oficjalnej stronie UEFA opublikowano wyniki głosowania dotyczącego najlepiej zapamiętanych momentów podczas 20 lat Ligi Mistrzów. Na pierwszym miejscu uplasował się Jerzy Dudek ze swoim bramkarskim tańcem. Zobacz, czym jest "Dudek dance"!

dudek dance dodano: 21.11.2011 10:07

Milan-Barcelona 2:0. Co Barca musi zrobić, żeby awansować do 1/4 finału LM?

AC Milan rozbił FC Barcelonę przed własną publicznością. Takiego wyniku nie spodziewał się chyba nikt. W końcu to Duma Katalonii wymieniana jest jako faworyt Ligi Mistrzów. Tymczasem 20 lutego 2013 roku włoska drużyna w pięknym stylu zwyciężyła pierwszy ze swoich dwóch meczów 1/8 finału LM. Co dla Barcy oznacza wygrana Milanu? Co musi zrobić w następnym meczu, żeby zagrać w ćwierćfinale LM?

1/8 finału LM dodano: 21.02.2013 17:43 | odpowiedz (1)

Złota Setka 2013: Ile zarobił w 2012 roku piłkarz Bartosz Salamon?

Ostatnio piłkarz Bartosz Salamon (22 l.) trafił do piłkarskiego raju. Polski obrońca podpisał umowę z AC Milan, jednym z najlepszych klubów we Włoszech. Mówimy, jakie zarobki osiągnął w 2012 roku.

bartosz salamon dodano: 10.02.2013 18:33

SALAMON w MILANIE. Kim jest i co osiągnął Bartosz Salamon?

To nie zdarza się na co dzień! Polski piłkarz podpisał kontrakt z wielkim AC Milan. Bartosz Salamon ma wszystko by zostać wielką gwiazdą światowego formatu. Oto sylwetka Bartosza Salamona.

bartosz salamon dodano: 01.02.2013 11:25

Ile metrów ma największa flaga na świecie?

Hiszpańscy kibice pobili rekord Guinnessa na największą flagę rozwieszoną na boisku. Płótno zrobiono ze specjalnego ognioodpornego materiału.

boisko dodano: 01.05.2012 21:50

Czy BARTOSZ SALAMON z Milanu powinien grać w kadrze Fornalika?

Mecze reprezentacji Polski uświadamiają nas o problemach w obronie. Jednym z nich jest pozycja środkowych obrońców. Jedni mówią, że trzeba stawiać na tych, których już mamy, zaś inni o poszukiwaniu nowych rozwiązań. Problem może rozwiązać Bartosz Salamon.

bartosz salamon dodano: 14.02.2013 01:04

Który klub piłkarski jest najbogatszy na świecie? Ranking najbogatszych klubów piłkarskich świata

Mówi się, że na piłce nie można zarobić. Nie do końca jest to prawdą – kluby mają zadłużenia, ale przynoszą też olbrzymie przychody. W dzisiejszych czasach kluby piłkarskie to już wielkie biznesowe instytucje. Przedstawiamy listę 10 najbogatszych klubów piłkarskich.

Arsenal Londyn dodano: 08.03.2012 01:07 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?

Co roku 14 lutego obchodzimy walentynki – w Polsce, Anglii i ...

ac milan szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ac milan. Wszystko na temat ac milan na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.