porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym jest KARTA PRAW PODSTAWOWYCH?

Europejski Trybunał Sprawiedliwości uznał niektóre zapisy ACTA za niezgodne z Kartą Praw Podstawowych. A czym jest Karta Praw Podstawowych i jaki jest jej zakres obowiązywania w Polsce?

ETS dodano: 31.01.2012 10:57

Na czym polega ACTA? PEŁNA TREŚĆ kontrowersyjnej UMOWY

ACTA to umowa handlowa, której głównym założeniem jest walka z piractwem w sieci i ochrona właśności intelektualnej. Czym dokładnie jest ACTA? Mówimy, jaka jest treść umowy, przeciw której tak gwałtownie protestują internauci. Czy rzeczywiście ACTA może być zagrożeniem dla wolności w internecie?

ACTA co to jest dodano: 15.02.2012 08:54 | odpowiedz (1)

Zawieszenie ratyfikacji ACTA. Co oznacza BRAK RATYFIKACJI? Czy wszystko zostaje jak było?

Nie ma w prawie czegoś takiego jak wstrzymanie prac nad ratyfikacją. Można natomiast się wycofać z umowy. Ale tego premier nie obiecał. Słowa premiera Donalda Tuska o wstrzymaniu prac nad ratyfikacją ACTA jest według prawników nic nie znaczącą obietnicą. Wszystko zostało jak było.

ACTA co to jest dodano: 17.02.2012 07:40

ACTA - CO TO JEST? Na czym polega umowa handlowa ACTA? Czy ACTA ogranicza WOLNOŚĆ w internecie?

ACTA rozpala ogromne emocje, nie tylko w internecie. ACTA Anti-Counterfeiting Trade Agreement, umowa handlowa, której głównym założeniem jest walka z piractwem w sieci i ochrona właśności intelektualnej. Co to jest ACTA? Dlaczego internauci przekonują, że porozumienie, które Polska podpisała 26 stycznia 2012 roku narusza wolność w internecie?

acta anonymus dodano: 23.02.2012 22:57 | odpowiedz (42)

Co grozi za ŚCIĄGANIE PLIKÓW bez praw autorskich i ich rozpowszechnianie?

Mało kto wie co teraz grozi za ściąganie filmów czy gier z Internetu. Czy ACTA coś zmieni? Co grozi za nielegalne ściąganie plików z internetu. Ściągaj filmy za darmo, korzystaj z darmowych programów do ściągania... - czym to grozi?

 

ACTA co to jest dodano: 13.02.2012 09:21 | odpowiedz (1)

Anonymous, Polish Underground, użytkownicy Facebooka. Kto i jak protestuje przeciwko ACTA?

Protesty przeciwko ustawom ACTA, SOPA czy zamknięciu serwisu Megaupload przybierają na sile. Ich główną areną jest Internet, a protestujący stosują różne metody, od legalnych po partyzanckie. Dowiedz się więcej o tym, kto i jak protestuje.

Anonimowi dodano: 01.02.2012 10:14 | odpowiedz (3)

Kim jest Zbigniew Hołdys?

Dawny lider zespołu Perfect to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej popkultury. Niekoniecznie oznacza to dobrą sławę. Znany przed laty muzyk wywołał burzę wśród internautów, otwarcie popierając antypirackie ustawy ACTA. Dowiedz się więcej o Zbigniewie Hołdysie.

Breakout dodano: 31.01.2012 12:17

Czy podpisanie ACTA oznacza natychmiastowe wdrożenie ustawy?

Podpisanie umowy ACTA przez rząd Donalda Tuska wzbudza wiele protestów wśród internautów. Czy podpisanie umowy oznacza, że natychmiast zostanie ona wdrożona? 

acta anonymus dodano: 05.02.2012 18:55 | odpowiedz (1)

Co oznacza maska, którą noszą protestujący przeciwko ACTA?

Dla wielu ludzi maska, którą noszą protestujący na ulicach przeciwko ACTA, to tylko rekwizyt z filmu „V jak Vendetta”. Jednak jej historia jest o wiele dłuższa i bardziej skomplikowana.

Anglia dodano: 07.02.2012 07:19

Czy wiesz, kogo DONALD TUSK pokonał w walce o tytuł Człowieka Roku w plebiscycie TYGODNIKA WPROST?

Tygodnik Wprost ogłosił wyniki swojego corocznego plebiscytu na "Człowieka roku", organizowanego od 1991 roku. Mimo, że rząd ma w sondażach coraz gorsze notowania - przede wszystkim za ustawę refundacyjną oraz ACTA, zwycięzcą jest Premier Donald Tusk. Dowiedz się, kto go wybrał i kogo pokonał premier w tegorocznej edycji plebiscytu.

acta anonymus dodano: 06.02.2012 13:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn ...

ACTA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ACTA. Wszystko na temat ACTA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.