porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Syn Moniki Olejnik wziął ślub! Jak wyglądał ślub Jerzego Wasowskiego?

Monika Olejnik, kontrowersyjna dziennikarka znana ze swojego ciętego języka, została teściową. Syn Olejnik, Jerzy Wasowski, wziął ślub z wybranką serca Julią. Jak wyglądała ceremonia ślubna?

Grzegorz Wasowski dodano: 03.06.2013 14:02

Adam Gessler – kim jest? [RODZINA, INTERESY, DŁUGI]

Adam Gessler, przedstawiciel znanej rodziny warszawskich restauratorów, dziś kojarzony jest przede wszystkim jako dłużnik miasta stołecznego Warszawy. Co warto wiedzieć o rodzinie, interesach i długach Adama Gesslera?

Adam Gessler długi dodano: 22.04.2014 07:20

Czy Adam Gessler w końcu odpowie za długi?

Restauracje Adama Gesslera mogą wkrótce znaleźć nowych właścicieli. Do Hotelu Francuskiego, w którym mieści się restauracja Gesslerów, wszedł syndyk.To kolejna próba zajęcia nieruchomości w celu odebrania należności za długi. Wygląda na to, że tym razem Adam Gessler i jego synowie nie unikną kłopotów.

Adam Gessler długi dodano: 30.06.2014 09:41

Kim jest MAGDA GESSLER? Ilu miała mężów, kim dla niej jest Piotr Ikonowicz?

Magda Gessler, gospodyni programu kulinarnego Kuchenne rewolucje, urodziła się 10 lipca 1953 roku. Jest córką dziennikarza Mirosława Ikonowicza. Jej bratem jest znany polityk lewicowy, Piotr Ikonowicz. Przyszła restauratorka wychowała się głównie poza Polską. Mieszkała m.in. w Sofii (Bułgaria) i Hawanie (Kuba). Sprawdź, jak wygląda jej życie rodzinne, kto wchodzi w skład jej rodziny?

Lara Gessler dodano: 22.04.2014 07:20 | odpowiedz (2)

GESSLEROWIE: Magda, Adam, Piotr , Zbigniew. Kim są członkowie rodziny Gesslerów?

Znani z pasji do gotowania, kreatywności i trafionych pomysłów na biznes. Celebryci, o których często można usłyszeć w mediach. Ale też niektórzy z nich znani z długów. Kim są Gesslerowie? Rodzina, której nazwisko kojarzy się z restauracjami? Mówimy, kim są członkowie rodziny Gesslerów.

Magda Gessler dodano: 22.04.2014 07:20 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?

Magdalena Smalara urodziła się w Gdyni 37 lat temu. Jest ...

Adam Gessler szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Adam Gessler. Wszystko na temat Adam Gessler na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.