porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Tylko muzyka. Must be the music - gdzie i kiedy obejrzysz piątą edycję programu?

24 lutego o godz. 20 ruszy kolejna, piąta już edycja "Tylko muzyka. Must be the music". W jury zasiądze Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Wojtek "Łozo" Łozowski oraz Kora.

elżbieta zapendowska dodano: 24.02.2013 14:27

Serial DO DZWONKA CAFE w Disney Channel Polska. Kto gra w nowym filmie dla młodzieży? Kiedy premiera?

Zapewne wszystkim wiadomo, że aktorzy na całym świecie lubią grać w filmach i serialach dla dzieci i młodzieży. Nie stronią od tego zajęcia również polscy artyści. W jakiej produkcji serialowej będzie niebawem można zobaczyć Zbigniewa Zamachowskiego, Annę Dereszowską, Adama Sztabę, Wojciecha Pokorę i innych?

Anna Dereszowska dodano: 28.08.2012 14:30

Kiedy Adam Sztaba i Dorota Szelągowska wezmą ślub?

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska spotykają się od ponad 10 lat. Dopiero w tym roku piękna córka Katarzyny Grocholi i juror "Must Be The Music" zdecydowali się sformalizować związek. Gdzie Sztaba i Szelągowska wezmą ślub? Sprawdź, kiedy narzeczona Sztaby włoży biały welon.

adam sztaba narzeczona dodano: 25.03.2013 15:35

MUST BE THE MUSIC: kłótnia KORY i SZTABY – o co pokłócili się jurorzy?

W niedzielę ruszyła 6. edycja popularnego muzycznego show MUST BE THE MUSIC. Już w pierwszym odcinku doszło do starcia między jurorami. Kora i Adam Sztaba pokłócili się o uczestników – Martę Wólczyńską i Dawida Rakowskiego. Kto stał w obronie, a kto atakował? Jakie słowa padły ze strony jurorów?

kora dodano: 04.09.2013 13:17

Adam Sztaba żeni się. Kiedy i gdzie bierze ślub z córką Grocholi 30 maja 2013

Na ślub Adam Sztaba i Dorota Szelągowska czekali aż pięć lat. Nic zatem dziwnego, że planują najbardziej ekstrawaganckie wesele w polskim show-biznesie. Adam Sztaba i córka Grocholi biorą ślub 30 maja 2013. Adam Sztaba się żeni. Ślub Adama Sztaby.

adam sztaba ślub dodano: 29.03.2013 10:25

Agnieszka Dranikowska, menadżerka Adama Sztaby. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Agnieszka Dranikowska od wielu lat jest menadżerką gwiazd związanych z muzyką. Ostanio jednak zaczęło być o niej głośno w związku z życiem prywatnym Adama Sztaby. Co warto na ten temat wiedzieć?

Agnieszka Dranikowska dodano: 23.01.2015 09:34

Kim jest DOROTA SZELĄGOWSKA, partnerka Adama Sztaby, córka znanej pisarki?

Dorota Szelągowska zaczynała w programie dla młodzieży "Rower Błażeja", ale wszyscy kojarzą ją jako "córkę Katarzyny Grocholi" lub "narzeczoną Adama Sztaby". Sprawdź, dlaczego powinieneś wiedzieć, kim jest Dorota Szelągowska.

dach nad gwiazdami dodano: 13.09.2013 13:57 | odpowiedz (2)

Must be the music 8. Kto wystąpił w finale show? Kiedy był finał?

Must be the Music 8 miało swój finał tego samego dnia, co program Rolnik szuka żony, czyli w niedzielę 23 listopada. Muzyczne show wygrał zespół Besides.

Ela Zapendowska dodano: 24.11.2014 10:17

Must Be The Music - jak Polsat oszczędza na honorariach jurorów?

Jesienna edycja show Must Be The Music na Polsacie zaprezentowana zostanie w okrojonej wersji. Najbardziej finansowo ucierpią jurorzy. Dowiedz się dlaczego!

elżbieta zapendowska dodano: 07.08.2014 16:47

Dorota Szelągowska, córka Katarzyny Grocholi dostanie program w TVN Style. Jaki program poprowadzi żona Adama Sztaby?

Dorota Szelągowska, żona Adama Sztaby zostanie gospodynią nowego show emitowanego przez TVN Style - "Dorota was urządzi". Mówimy o nowym programie córki Katarzyny Grocholi.

Dorota Szelągowska dodano: 10.07.2014 10:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gustav Wagner. Wysoki, przystojny blondyn, bestia

Gustav Wagner - wysoki, przystojny blondyn, czysty Aryjczyk w cywilu był ...

Adam Sztaba szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Adam Sztaba. Wszystko na temat Adam Sztaba na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.