porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń na poddaszu?

Wnętrza na poddaszu trudno zaaranżować. Najniższe miejsca pod spadzistym dachem często najsensowniej wykorzystać, robiąc tam schowki. Pamiętaj tylko, że do wszelkich schowków, półek czy szafek pod skosami musisz mieć w miarę wygodny dostęp. Podpowiadamy, jak wykorzystać przestrzeń we wnętrzach na poddaszu.

adaptacja strychu dodano: 21.10.2012 11:27

ADAPTACJA STRYCHU. Jak zlikwidować strop na poddaszu i stworzyć antresolę?

ADAPTACJA STRYCHU. Zdarza się, że ponad poddaszem mieści się jeszcze strych, którego wysokość nie spełnia norm do zagospodarowania w roli pełnoprawnej przestrzeni użytkowej. Można go jednak wykorzystać jako strefę pomocniczą, z której korzysta się mniej intensywnie, np. urządzając na nim sypialnię albo pracownię.

adaptacja strychu dodano: 01.08.2013 13:57

Przebudowa domu – jak sprawdzić, czy dom nadaje się do przebudowy?

Przebudowa domu często wiąże się z naruszeniem konstrukcji, wyburzaniem ścian czy po prostu zmianą aranżacji wnętrz. Jednak nie w każdym domu wszystkie te zmiany są dozwolone. Przeczytaj, jak sprawdzić, czy twój dom nadaje się do przebudowy.

nadbudowa domu dodano: 30.05.2014 18:30

Adaptacja poddasza na cele mieszkalne – JAKIE FORMALNOŚCI?

Mieszkanie na poddaszu ma swój urok. Skosy dachu i okna połaciowe nadają wnętrzu nietypowy klimat. Jednak aby zamieszkać na wyremontowanym poddaszu trzeba spełnić pewne warunki...

adaptacja poddasza formalności dodano: 14.05.2014 13:47

Mieszkanie na poddaszu: jak urządzić? Pomysły na aranżację poddasza

Niełatwo jest urządzić mieszkanie na poddaszu. Podpowiadamy, jak zagospodarować ściany ze skosami, by powstała wygodna przestrzeń do pracy, wypoczynku i gotowania. Jakie są zasady aranżacji poddasza? Adaptacja poddasza – jak ją przeprowadzić?

aranżacja poddasza dodano: 15.04.2013 14:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zenon Martyniuk z zespołu Akcent. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Zenon Martyniuk z zespołu Akcent. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Zenon Martyniuk na scenie obecny jest o 1989 roku. Lider ...

adaptacja poddasza szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. adaptacja poddasza. Wszystko na temat adaptacja poddasza na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.