porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak urządzić się na poddaszu?

Miejsca jest tu mniej niż na takiej samej powierzchni pod prostym sufitem, słupy utrudniają podział wnętrza, a okna trzeba dopiero zrobić. Jednak warto zmierzyć się z utrudnieniami, bo jeśli wygospodaruje się wystarczającą przestrzeń, odpowiednio ją doświetli i ociepli, mieszkanie będzie wygodne.

lucarny dodano: 28.11.2011 15:43

Jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń na poddaszu?

Wnętrza na poddaszu trudno zaaranżować. Najniższe miejsca pod spadzistym dachem często najsensowniej wykorzystać, robiąc tam schowki. Pamiętaj tylko, że do wszelkich schowków, półek czy szafek pod skosami musisz mieć w miarę wygodny dostęp. Podpowiadamy, jak wykorzystać przestrzeń we wnętrzach na poddaszu.

adaptacja poddasza dodano: 21.10.2012 11:27

Kiedy warto adaptować strych na poddasze użytkowe?

Adaptować strych warto zawsze. A zwłaszcza wtedy, kiedy na parterze domu brakuje miejsca albo chcemy mieć oddzielne mieszkanie pod skosami.

poddasze dodano: 03.10.2013 07:23

Przeniesienie STAREGO DOMU drewnianego: co można zmienić?

Ortodoksyjni miłośnicy starych domów mówią, że najlepiej nic w nich nie zmieniać, bo po co kupować starą chałupę, a potem ją przebudowywać na swoją modłę? Ale taki dom, nawet najpiękniejszy w pierwotnym kształcie i założeniach, zapewne pozbawiony jest wielu wygód.

adaptacja starego domu dodano: 04.11.2013 15:18

ADAPTACJA STRYCHU. Jak zlikwidować strop na poddaszu i stworzyć antresolę?

ADAPTACJA STRYCHU. Zdarza się, że ponad poddaszem mieści się jeszcze strych, którego wysokość nie spełnia norm do zagospodarowania w roli pełnoprawnej przestrzeni użytkowej. Można go jednak wykorzystać jako strefę pomocniczą, z której korzysta się mniej intensywnie, np. urządzając na nim sypialnię albo pracownię.

adaptacja poddasza dodano: 01.08.2013 13:57

Adaptacja poddasza na cele mieszkalne – JAKIE FORMALNOŚCI?

Mieszkanie na poddaszu ma swój urok. Skosy dachu i okna połaciowe nadają wnętrzu nietypowy klimat. Jednak aby zamieszkać na wyremontowanym poddaszu trzeba spełnić pewne warunki...

adaptacja poddasza dodano: 14.05.2014 13:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?

Andrzeja Hadacza, pogardliwie nazywanego "Andrzejkiem" poznaliśmy, gdy bronił krzyża przed ...

adaptacja strychu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. adaptacja strychu. Wszystko na temat adaptacja strychu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.