porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Adopcja ze wskazaniem: na czym polega?

Adopcja ze wskazaniem wciąż budzi wiele kontrowersji. Jej zwolennicy przekonują, że dzięki tej formie adopcji dziecko, zamiast latami przebywać w ośrodkach opiekuńczych, może szybko znaleźć nowy dom. Inni zauważają, że adopcja ze wskazaniem może być wykorzystywana do nielegalnego handlu dziećmi.

adopcja dziecka dodano: 10.05.2015 14:01

Surogatka. Kim jest? Na czym polegają jej usługi?

O surogatkach mówi się w Polsce coraz więcej. Kim jest surogatka i na czym polegają jej usługi? Czy w ogóle są legalne w naszym kraju? Mówimy wszystko o surogatkach.

brzuch do wynajęcia dodano: 08.05.2015 07:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Magda Prokopowicz: kim była?
Magda Prokopowicz: kim była?

Magdalena Prokopowicz zachorowała na raka w wieku 27 lat. Nie ...

adopcja ze wskazaniem szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. adopcja ze wskazaniem. Wszystko na temat adopcja ze wskazaniem na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.