porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Rozwód Adrianny Biedrzyńskiej i Marcina Miazgi - o co poszło?

Po 19 latach małżeństwa Adrianna Biedrzyńska rozwodzi się z Marcinem Miazgą. Powodem jest najprawdopodobniej mężczyna, którego aktorka poznała podczas pobytu w Kanadzie. Mówimy o rozwodzie Adrianny Biedrzyńskiej i Marcina Miazgi.

marcin miazga dodano: 29.07.2013 13:07

Sebastian Błaszczak, partner Adrianny Biedrzyńskiej – kim jest?

On porzucił rodzinę, ona dla niego zakończyła dwudziestoletnie małżeństw. Kim jest i skąd wziął się w życiu Adrianny Biedrzyńskiej Sebastian Błaszczak?

sebastian błaszczak dodano: 20.08.2014 12:06

Adrianna Biedrzyńska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Po wielu latach od afery finansowej Adrianna Biedrzyńska powraca powoli do świata show biznesu. Media od kilku miesięcy donoszą głównie o jej romansie z konferansjerem Sebastianem Błaszczakiem oraz problemach z cóką Michaliną, która zerwała z nią kontakt. Mówimy, kim jest Adrianna Biedrzyńska.

biedrzyńska rodzina dodano: 26.06.2014 11:35

Michalina Robakiewicz - kim jest córka Adrianny Biedrzyńskiej?

Znana z serialu "Klan" Michalina Robakiewicz nie jest już małą dziewczynką. Wydoroślała i skutecznie zwraca na siebie uwagę mediów. Jak radzi sobie młoda aktorka? [SYLWETKA]

michalina robakiewicz dodano: 16.06.2014 13:16 | odpowiedz (1)

Jaką metodą usunięto guza mózgu u Adrianny Biedrzyńskiej?

Adrianna Biedrzyńska może odetchnąć z ulgą. Aktorce za pomocą innowacyjnej metody usunięto guza mózgu. „Wczesna diagnoza może uratować życie. Ja wygrałam!” – apeluje na swoim Facebooku.

adrianna biedrzyńska rak dodano: 26.09.2014 08:13

Co mówi mama Adrianny Biedrzyńskiej o jej chorobie?

Wpis Biedrzyńskiej na Facebooku, że ma guza mózgu, wystraszył jej fanów i przyjaciół. Nikt nie wiedział, że jest chora. Wszyscy odetchnęli z ulgą, gdy okazało się, że nowotwór nie zagraża jej życiu. Radości nie kryje też matka aktorki.

adrianna biedrzyńska rak mózgu dodano: 02.08.2014 18:05

Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu. Złośliwy czy nie? [VIDEO]

Adrianna Biedrzyńska kilka dni temu zamieściła na swoim facebookowym profilu informację o guzie mózgu, na którego cierpi. Mówimy, czy guz mózgu, na którego choruje Adrianna Biedrzyńska jest złośliwy.

adrianna biedrzyńska rak mózgu dodano: 29.07.2014 12:25
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: kariera i rodzina

Eugeniusz Bodo, gwiazdor przedwojennego kina i teatru, zadziwiał swoją wszechstronnością ...

adrianna biedrzyńska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. adrianna biedrzyńska. Wszystko na temat adrianna biedrzyńska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.