porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Porada prawna przez internet – jak to działa? Czy ma sens?

W XXI wieku internet jest źródłem wiedzy, ale też usług oferowanych nam tu na każdym kroku. Ostatnio na popularności zyskują internetowe porady prawne. W jakich sytuacjach warto z nich skorzystać?

porady prawne dodano: 14.08.2014 17:37

Kim jest BARBARA GIERTYCH, żona Romana Giertycha? Czym się zajmuje?

Barbara Giertych jest, jak jej mąż, prawnikiem. Zajmuje się z ramienia Kościoła rozwodami. Jest tzw. adwokatem kościelnym przy Sądzie Metropolitarnym w Warszawie. Ma też swoją firmę.

Barbara Giertych dodano: 17.09.2012 14:11

ZAWODY REGULOWANE. Jakie zmiany czekają zawody prawnicze? Deregulacja zawodów prawniczych

Czy dostęp do zawodów prawniczych powinien być możliwy bez aplikacji? Czy adwokatem lub radcą prawnym może być każdy? Proponowane przez ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina zmiany mają zredukować listę 380 zawodów regulowanych do 180, mają objąć m.in. zawody prawnicze. Po ich „uwolnieniu" z egzaminów radcowskich i adwokackich mają zniknąć części testowe. Mówimy, jakie zmiany dotkną zawody prawnicze.

bibliotekarze dodano: 20.03.2012 21:00 | odpowiedz (10)

Jakie prawa ma osoba przebywająca w areszcie śledczym?

Każda aresztowana osoba ma swoje prawa, których przestrzegać powinny policja, prokuratura, a pilnować sąd. I nie ma znaczenia kim jest i co zrobił aresztowany. Dowiedz się, jakie to prawa?

areszt dodano: 09.02.2012 13:27

Ile może kosztować rozwód? Sprawdź, od czego zależą KOSZTY ROZWODU?

Rozwód to przede wszystkim koszty emocjonalne. Ale w parze z rozwodem idą też koszty materialne - często wcale niemałe.  Zobacz, ile może kosztować rozwód! Ile kosztował rozwód celebrytów: Michalczewsiego, Woodsa, Spielberga, Forda, Ginsona czy Korzeniowskiego. 

Dariusza Michalczewski dodano: 04.01.2012 17:30

Jakie są koszty zastępstwa procesowego w postępowaniu egzekucyjnym?

Gdy sprawa twojego zadłużenia trafi do sądu, koszty rosną. Co się na nie składa? Jak uniknąć kosztów zastępstwa procesowego i innych kosztów postępowania egzekucyjnego?

dług dodano: 07.08.2014 12:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan "Kyks" Skrzek - kim był? [KARIERA, RODZINA]
Jan "Kyks" Skrzek - kim był? [KARIERA, RODZINA]

Dzisiaj odbył się pogrzeb muzyka Jana "Kyksa" Skrzeka. Został on ...

ADWOKAT szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ADWOKAT. Wszystko na temat ADWOKAT na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.