porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Afera w łodzkiej Platformie Obywatelskiej. Czy wiesz, o co w niej chodziło?

Okazuje się, że politycy potrafią dołki kopać pod sobą również we własnej partii. Tak jak w przypadku afery w łódzkiej Platformie Obywatelskiej. Poszło o rywalizację o wpływy między wicemarszałkiem Sejmu Cezarym Grabarczykiem a posłanką Iwoną Śledzińską-Katarasińską.

Cezary Grabarczyk dodano: 25.01.2012 11:11

AFERA Pawła Grasia. Jak broni się rzecznik rządu? Jak możesz domać się prawdy od polityków?

Rzecznik rządu Paweł Graś uważa, że w aferze z jego udziałem jest niewinny. Twierdzi, że jego oświadczenia majątkowe jest zgodne z prawdą. Czy opinia publiczna ma prawo poznac prawdę. Jak możesz domać się prawdy od polityków? Czy mozesz rządać wyjaśnień?

afera gruntowa dodano: 03.03.2012 15:05

Władysław Serafin chce oddać legitymację związkową. Kim jest Władysław Serafin?

Władysław Serafin, rolnik, działacz związkowy i polityk, od zawsze wiązał swoje życie z polityką. Ostatnio okazało się, że wykorzystywał dotacje państwowe dla kółek rolniczych niezgodnie z prawem. Władysław Serafin zapowiedział oddanie legitymacji związkowej. Kim jest Władysław Serafin? Jak przebiegała kariera polityczna Władysława Serafina?

dotacje państwowe dodano: 03.03.2013 20:36

Na czym polega problem z AMBER GOLD?

Lata mamy ostatnio niefartowne. Jak nie przyroda płata przykre figle, zsyłając grad, trąby powietrzne i tornada, to nerwicę zapewni jakieś biuro podróży, które zaskoczy ogłoszeniem upadłości. Albo linia lotnicza, która dojdzie w wniosku, że jednak nie da się latać z Warszawy do Gdańska za 90 PLN. Skąd się biorą problemy finansowe takich firm, jak Amber Gold?

Amber Gold dodano: 24.08.2012 13:26

(nie)Święta Matka Teresa. Kontrowersyjne rysy zakonnicy z Kalkuty

Mit Matki Teresy wspiera się na powszechnym przeświadczeniu o jej niezmierzonej dobroci i litości, a także na przekonaniu, że poświęciła życie aby wspomagać najuboższych. Ale choćby i najmocniejszy, to jednak tylko mit. Jaka jest prawda?

kościół dodano: 27.04.2016 13:57

O co chodzi w aferze z tajnymi więzieniami CIA w Polsce?

W marcu 2012 roku polska prokuratura postawiła zarzuty w głośnej aferze związanej z tajnymi więzieniami CIA, które powstały po zamachach terrorystycznych 11 września 2001. W sprawę zamieszany jest m.in. były szef Agencji Wywiadu Zbigniew Siemiątkowski. Prokuratura oskarża go o udział w zorganizowaniu w Polsce – w Starych Kiejkutach – ośrodka, w którym CIA w latach 2002-2003 przetrzymywała podejrzanych o terroryzm więźniów.

Aleksander Kwaśniewski dodano: 24.07.2014 11:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adam Pieczyński - kim jest nowy redaktor naczelny Faktów TVN?

Adam Pieczyński, członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych, najprawdopodobniej został ...

AFERA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. AFERA. Wszystko na temat AFERA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.