porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Afera w łodzkiej Platformie Obywatelskiej. Czy wiesz, o co w niej chodziło?

Okazuje się, że politycy potrafią dołki kopać pod sobą również we własnej partii. Tak jak w przypadku afery w łódzkiej Platformie Obywatelskiej. Poszło o rywalizację o wpływy między wicemarszałkiem Sejmu Cezarym Grabarczykiem a posłanką Iwoną Śledzińską-Katarasińską.

Cezary Grabarczyk dodano: 25.01.2012 11:11

AFERA Pawła Grasia. Jak broni się rzecznik rządu? Jak możesz domać się prawdy od polityków?

Rzecznik rządu Paweł Graś uważa, że w aferze z jego udziałem jest niewinny. Twierdzi, że jego oświadczenia majątkowe jest zgodne z prawdą. Czy opinia publiczna ma prawo poznac prawdę. Jak możesz domać się prawdy od polityków? Czy mozesz rządać wyjaśnień?

afera gruntowa dodano: 03.03.2012 15:05

Władysław Serafin chce oddać legitymację związkową. Kim jest Władysław Serafin?

Władysław Serafin, rolnik, działacz związkowy i polityk, od zawsze wiązał swoje życie z polityką. Ostatnio okazało się, że wykorzystywał dotacje państwowe dla kółek rolniczych niezgodnie z prawem. Władysław Serafin zapowiedział oddanie legitymacji związkowej. Kim jest Władysław Serafin? Jak przebiegała kariera polityczna Władysława Serafina?

dotacje państwowe dodano: 03.03.2013 20:36

Na czym polega problem z AMBER GOLD?

Lata mamy ostatnio niefartowne. Jak nie przyroda płata przykre figle, zsyłając grad, trąby powietrzne i tornada, to nerwicę zapewni jakieś biuro podróży, które zaskoczy ogłoszeniem upadłości. Albo linia lotnicza, która dojdzie w wniosku, że jednak nie da się latać z Warszawy do Gdańska za 90 PLN. Skąd się biorą problemy finansowe takich firm, jak Amber Gold?

Amber Gold dodano: 24.08.2012 13:26

(nie)Święta Matka Teresa. Kontrowersyjne rysy zakonnicy z Kalkuty

Mit Matki Teresy wspiera się na powszechnym przeświadczeniu o jej niezmierzonej dobroci i litości, a także na przekonaniu, że poświęciła życie aby wspomagać najuboższych. Ale choćby i najmocniejszy, to jednak tylko mit. Jaka jest prawda?

kościół dodano: 27.04.2016 13:57

O co chodzi w aferze z tajnymi więzieniami CIA w Polsce?

W marcu 2012 roku polska prokuratura postawiła zarzuty w głośnej aferze związanej z tajnymi więzieniami CIA, które powstały po zamachach terrorystycznych 11 września 2001. W sprawę zamieszany jest m.in. były szef Agencji Wywiadu Zbigniew Siemiątkowski. Prokuratura oskarża go o udział w zorganizowaniu w Polsce – w Starych Kiejkutach – ośrodka, w którym CIA w latach 2002-2003 przetrzymywała podejrzanych o terroryzm więźniów.

Aleksander Kwaśniewski dodano: 24.07.2014 11:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

AFERA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. AFERA. Wszystko na temat AFERA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.