porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

LICYTACJA Sprzedaż samochodów AMBER GOLD. Jak wziąć udział w AUKCJI? Jakie auta można kupić? Kiedy odbędzie się licytacja?

Od 26 listopada na aukcji w Gdańsku zostaną wystawione 134 samochody należące do spółki Amber Gold, która w sierpniu 2012 roku ogłosiła upadłość. Jakie auta i kiedy będzie można kupić? Jaka jest ich cena wywoławcza? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w licytacji?

 

aukcja Amber Gold dodano: 14.11.2012 12:53

GRZEGORZ WAŁEJKO - kim jest zdymisjonowany wiceminister? Czy dymisja Wałejki ma związek z Amber Gold?

Wiceminister sprawiedliwości Grzegorz Wałejko został zdymisjonowany przez Jarosława Gowina. Wedle doniesień, dymisja była umówiona już dawno. Kim jest Grzegorz Wałejko i jakie mogły być związki jego dymisji z aferą Amber Gold?

Amber Gold dodano: 17.09.2012 15:21

Kim jest Paweł Miter - autor prowokacji z prezesem Sądu Okręgowego w Gdańsku?

Ma dopiero 27 lat, a usłyszała już o nim cała Polska. To Paweł Miter jest autorem kompromitującej prowokacji z szefem Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszardem Milewskim. A to nie pierwsza jego prowokacja na koncie... Kim jest Paweł Miter?

Amber Gold dodano: 18.09.2012 18:25

Kto może zostać świadkiem koronnym? Jakie warunki musi spełnić przestępca, by nim zostać?

Przy okazji głośnych spraw lub procesów można usłyszeć o tym, że zeznania uzyskano od świadka koronnego. Świadkiem koronnym chciałby, na przykład, zostać prezes Amber Gold Marcin P. Kto i w jakich okolicznościach może zostać świadkiem koronnym?

Amber Gold dodano: 13.09.2012 11:18

Jaką funkcje pełniła Komisja Nadzoru Bankowego? Jaka instytucja ją zastąpiła?

Komisja Nadzoru Bankowego to nieistniejąca już instytucja państwowa, której zadanien było nadzorowanie banków, głównie to w jaki sposów i do jakich celów używają one pieniądzy klientów. Od 2008 roku nadzór nad bankami przejęła Komisja Nadzoru Finansowego.

banki bezpieczeństwo dodano: 03.10.2012 08:09

AFERA AMBER GOLD. Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy od Amber Gold?

W Amber Gold zainwestowało tysiące Polaków, a razem z firmą zniknęło nawet 378 milionów złotych! Co mogą zrobić w tej sytuacji oszukani klienci? Czy jest szansa na odzyskanie chociaż części pieniędzy?

Amber Gold dodano: 01.10.2012 18:19

Jakie dowcipy krążą już o Amber Gold?

Polacy słyną z tego, że umieją żarować na trudne tematy. Śmieli się w czasie okupacji, żartowali z komuny, z milicji w czasie trwania stanu wojennego. Wpółczesnie również nie zatracają zmysłu humoru i w sieci już zaczęły krążyć dowcipy o Amber Gold. Chcesz je poznać? A może Ty znasz jakiś - zapraszamy do umieszczenia go w komentarzach!

Amber Gold dodano: 02.09.2012 11:28 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

afera amber gold szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. afera amber gold. Wszystko na temat afera amber gold na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.