porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

LICYTACJA Sprzedaż samochodów AMBER GOLD. Jak wziąć udział w AUKCJI? Jakie auta można kupić? Kiedy odbędzie się licytacja?

Od 26 listopada na aukcji w Gdańsku zostaną wystawione 134 samochody należące do spółki Amber Gold, która w sierpniu 2012 roku ogłosiła upadłość. Jakie auta i kiedy będzie można kupić? Jaka jest ich cena wywoławcza? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w licytacji?

 

aukcja Amber Gold dodano: 14.11.2012 12:53

GRZEGORZ WAŁEJKO - kim jest zdymisjonowany wiceminister? Czy dymisja Wałejki ma związek z Amber Gold?

Wiceminister sprawiedliwości Grzegorz Wałejko został zdymisjonowany przez Jarosława Gowina. Wedle doniesień, dymisja była umówiona już dawno. Kim jest Grzegorz Wałejko i jakie mogły być związki jego dymisji z aferą Amber Gold?

Amber Gold dodano: 17.09.2012 15:21

Kim jest Paweł Miter - autor prowokacji z prezesem Sądu Okręgowego w Gdańsku?

Ma dopiero 27 lat, a usłyszała już o nim cała Polska. To Paweł Miter jest autorem kompromitującej prowokacji z szefem Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszardem Milewskim. A to nie pierwsza jego prowokacja na koncie... Kim jest Paweł Miter?

Amber Gold dodano: 18.09.2012 18:25

Kto może zostać świadkiem koronnym? Jakie warunki musi spełnić przestępca, by nim zostać?

Przy okazji głośnych spraw lub procesów można usłyszeć o tym, że zeznania uzyskano od świadka koronnego. Świadkiem koronnym chciałby, na przykład, zostać prezes Amber Gold Marcin P. Kto i w jakich okolicznościach może zostać świadkiem koronnym?

Amber Gold dodano: 13.09.2012 11:18

Jaką funkcje pełniła Komisja Nadzoru Bankowego? Jaka instytucja ją zastąpiła?

Komisja Nadzoru Bankowego to nieistniejąca już instytucja państwowa, której zadanien było nadzorowanie banków, głównie to w jaki sposów i do jakich celów używają one pieniądzy klientów. Od 2008 roku nadzór nad bankami przejęła Komisja Nadzoru Finansowego.

banki bezpieczeństwo dodano: 03.10.2012 08:09

AFERA AMBER GOLD. Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy od Amber Gold?

W Amber Gold zainwestowało tysiące Polaków, a razem z firmą zniknęło nawet 378 milionów złotych! Co mogą zrobić w tej sytuacji oszukani klienci? Czy jest szansa na odzyskanie chociaż części pieniędzy?

Amber Gold dodano: 01.10.2012 18:19

Jakie dowcipy krążą już o Amber Gold?

Polacy słyną z tego, że umieją żarować na trudne tematy. Śmieli się w czasie okupacji, żartowali z komuny, z milicji w czasie trwania stanu wojennego. Wpółczesnie również nie zatracają zmysłu humoru i w sieci już zaczęły krążyć dowcipy o Amber Gold. Chcesz je poznać? A może Ty znasz jakiś - zapraszamy do umieszczenia go w komentarzach!

Amber Gold dodano: 02.09.2012 11:28 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Samborski, partner Agnieszki Kaczorowskiej. Kim jest?

Agnieszka Kaczorowska już dawno przestała być "Bożenką z klanu". Teraz ...

afera amber gold szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. afera amber gold. Wszystko na temat afera amber gold na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.