porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Grzegorz Schetyna? Przeczytaj wszystko o Grzegorzu Schetynie

Kim jest były wicepremier Grzegorz Schetyna? Po październikowych wyborach parlamentarnych 2011 głośno zrobiło się o konflikcie w PO pomiędzy Donaldem Tuskiem a Grzegorzem Schetyną. Zobacz, co powinieneś wiedzieć o Grzegorzu Schetynie polityku numer dwa w PO?

donald tusk dodano: 23.10.2011 17:24

Co robił BARTOSZ ARŁUKOWICZ, zanim został MINISTREM ZDROWIA?

BARTOSZ ARŁUKOWICZ zastąpił na stanowisku ministra zdrowia Ewę Kopacz i wprawadza w życie przepisy ustawy refundacyjnej, odpierając zarzuty jej przeciwników, głównie lekarzy. Tymczasem Arłukowicz sam jest lekarzem i ma na swoim koncie sporo sukcesów. Oskarżany o karierowiczostwo, konsekwentnie dąży do celu. Mówimy, jak przebiegała błyskotliwa - i błyskawiczna - kariera tego polityka.

agent dodano: 05.01.2012 12:00

Kim jest Cezary Gmyz - sylwetka Cezarego Gmyza, autora artykułu "Trotyl na wraku tupolewa"

Po opublikowaniu artykułu Cezarego Gmyza, w którym potwierdzał on tezę, że katastrofa prezydeckiego tupolewa w Smoleńsku była wynikiem zamachu, zwolniono z pracy nie tylko jego, lecz także kierownictwo redakcji "Rzeczpospolitej” . Kim jest człowiek, którego publikacja wstrząsnęła mediami? Kim jest Cezary Gmyz?

cezary gmyz dodano: 20.12.2012 16:32 | odpowiedz (1)

Kim jest Beata Kempa? Co łączy posłankę z sejmową komisją śledczą?

Beata Kempa, nowa liderka świętokrzyskiego PiS-u, gwiazda komisji śledczych i tajemniczej afery shakowanej skrzynki mailowej, nieprzerwanie zasiada polskim w parlamencie od 2005 roku. Co osiągnęła będąc posłanką? Z czego zasłynęła najbardziej? Wszystko o Beacie Kempie.

Barbara Blida dodano: 22.10.2011 06:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Mariotti - kim jest?
Monika Mariotti - kim jest?

Monika Mariotti zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

afera hazardowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. afera hazardowa. Wszystko na temat afera hazardowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.