porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jan Piński: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Bohaterami ostatnich taśm Wprost są Jan Piński, Roman Giertych oraz Piotr Nisztor. Panowie dyskutowali o sprzedaży praw autorskich do książki o jednym z najbogatszych Polaków - Janie Kulczyku. Mówimy, kim jest Jan Piński.

afera taśmowa dodano: 07.07.2014 12:57

Kim jest Krzysztof Kilian?

Krzysztof Kilian został wspomniany przez Pawła Grasia w jednej z rozmów, ujawnionych przez tygodnik Wprost. Kim jest osoba, o której mówił były rzecznik rządu?

donald tusk dodano: 01.07.2014 07:40

Afera taśmowa. Krzysztof R., szwagier Falenty – kim jest?

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała kolejnego podejrzanego w sprawie afery podsłuchowej. Zatrzymanym tym jest szwagier Marka Falenty, Krzysztof R. Mówimy, kim jest kolejny zatrzymany w sprawie taśm Wprost.

afera taśmowa dodano: 27.06.2014 08:18

Afera taśmowa. Marek Falenta – kim jest?

Marek Falenta pochodzi z Lublina. Swoją karierę rozpoczął w 1997 roku. Kim jest biznesmen Marek Falenta, zatrzymany – jak twierdzi: niesłusznie – w aferze podsłuchowej?

afera taśmowa dodano: 27.06.2014 09:09

Afera taśmowa: nagrany poseł ziemi koszalińskiej Stanisław Gawłowski. Kim jest Stanisław Gawłowski

Sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska również znalazł się na liście polityków, którzy zostali nagrani. Kim jest Stanisław Gawłowski?

afera taśmowa dodano: 23.06.2014 15:10

Zdzisław Gawlik - kim jest? [RODZINA, KARIERA, AFERA TAŚMOWA]

W poniedziałek opublikowana została rozmowa Jacka Krawca z Włodzimierzem Karpińskim i Zdzisławem Gawlikiem. Mówimy, kim jest Zdzisław Gawlik.

afera taśmowa dodano: 23.06.2014 12:20

Michał Majewski – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Michał Majewski to dziennikarz tygodnika "Wprost", który doprowadził do publikacji zapisów rozmów prominentnych polityków PO. Kim jest ten dziennikarz? Co wiadomo o Michale Majewskim?

afera taśmowa dodano: 23.06.2014 15:05

Jacek Krawiec, prezes PKN Orlen - kim jest?

Tyodnik Wprost w najbliższych dniach opublikuje kolejne nagrania rozmów pomiędzy najważniejszymi osobami w kraju. Tym razem na taśmach znalazł się m.in prezes PKN Orlen - Jacek Krawiec. Mówimy, kim jest Jacek Krawiec.

afera taśmowa dodano: 21.06.2014 13:14

Robert Sowa – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Robert Sowa, to nie tylko znany kucharz i autor książek kulinarnych. Polski Mistrz Kulinarny jest uznanym restauratorem i światowym ekspertem w gotowaniu. Polscy celebryci i politycy uwielbiają kuchnię Roberta Sowy. Dowiedz się kim jest Robert Sowa i czym urzeka wielbicieli dobrej kuchni.

afera taśmowa dodano: 18.06.2014 14:35

Andrzej Parafianowicz – kim jest jeden z bohaterów afery taśmowej?

Andrzej Parafianowicz to jeden z głównych bohaterów afery taśmowej. Z ujawnionych przez media nagrań wynika, że ze Sławomirem Nowakiem dość swobodnie rozmawiał o niepłaconych podatkach. Parafianowicz jest m.in. specjalistą od... przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy.

afera taśmowa dodano: 17.06.2014 17:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Waluś, bojownik czy pospolity morderca?

Nacjonaliści i neofaszyści mają powody, żeby podziwiać nacjonalistę i neofaszystę ...

afera podsłuchowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. afera podsłuchowa. Wszystko na temat afera podsłuchowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.