porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jan Piński: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Bohaterami ostatnich taśm Wprost są Jan Piński, Roman Giertych oraz Piotr Nisztor. Panowie dyskutowali o sprzedaży praw autorskich do książki o jednym z najbogatszych Polaków - Janie Kulczyku. Mówimy, kim jest Jan Piński.

afera podsłuchowa dodano: 07.07.2014 12:57

Paweł Wojtunik – kim jest? [AFERA TAŚMOWA]

Od dziecka chciał zostać policjantem, ponieważ wierzył, że w dzięki temu pozostanie dobrym człowiekiem. Kim jest Paweł Wojtunik?

CBA dodano: 26.06.2014 11:17

Dariusz Zawadka – kim jest? [AFERA TAŚMOWA]

Kolejne taśmy ujrzały światło dzienne. Czyje rozmowy zostały nagrane? Kim jest Dariusz Zawadka?

Dariusz Zawadka dodano: 26.06.2014 17:50

Afera taśmowa. Krzysztof R., szwagier Falenty – kim jest?

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała kolejnego podejrzanego w sprawie afery podsłuchowej. Zatrzymanym tym jest szwagier Marka Falenty, Krzysztof R. Mówimy, kim jest kolejny zatrzymany w sprawie taśm Wprost.

afera podsłuchowa dodano: 27.06.2014 08:18

Afera taśmowa. Marek Falenta – kim jest?

Marek Falenta pochodzi z Lublina. Swoją karierę rozpoczął w 1997 roku. Kim jest biznesmen Marek Falenta, zatrzymany – jak twierdzi: niesłusznie – w aferze podsłuchowej?

afera podsłuchowa dodano: 27.06.2014 09:09

Afera taśmowa: nagrany poseł ziemi koszalińskiej Stanisław Gawłowski. Kim jest Stanisław Gawłowski

Sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska również znalazł się na liście polityków, którzy zostali nagrani. Kim jest Stanisław Gawłowski?

afera podsłuchowa dodano: 23.06.2014 15:10

Afera taśmowa: Piotr Wawrzynowicz – kim jest?

Nieprawdziwa okazała się wersja Sławomira Nowaka, jakoby swój drogocenny zegarek dostał od żony. Kim jest biznesmen, który dokonał tego zakupu?

Piotr Wawrzynowicz dodano: 23.06.2014 12:43

Zdzisław Gawlik - kim jest? [RODZINA, KARIERA, AFERA TAŚMOWA]

W poniedziałek opublikowana została rozmowa Jacka Krawca z Włodzimierzem Karpińskim i Zdzisławem Gawlikiem. Mówimy, kim jest Zdzisław Gawlik.

afera podsłuchowa dodano: 23.06.2014 12:20

Michał Majewski – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Michał Majewski to dziennikarz tygodnika "Wprost", który doprowadził do publikacji zapisów rozmów prominentnych polityków PO. Kim jest ten dziennikarz? Co wiadomo o Michale Majewskim?

afera podsłuchowa dodano: 23.06.2014 15:05

Kim jest Piotr Nisztor, dziennikarz redakcji Wprost?

W aferze taśmowej pojawił się nowy wątek. Rzekomo inicjatorem całej akcji miał być sam tygodnik WPROST. O dostarczenie sprzętu podsłuchowego oskarża się Piotra Nisztora. Kim jest kontrowersyjny dziennikarz?

piotr nisztor dodano: 23.06.2014 10:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

afera taśmowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. afera taśmowa. Wszystko na temat afera taśmowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.