porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jan Piński: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Bohaterami ostatnich taśm Wprost są Jan Piński, Roman Giertych oraz Piotr Nisztor. Panowie dyskutowali o sprzedaży praw autorskich do książki o jednym z najbogatszych Polaków - Janie Kulczyku. Mówimy, kim jest Jan Piński.

afera podsłuchowa dodano: 07.07.2014 12:57

Paweł Wojtunik – kim jest? [AFERA TAŚMOWA]

Od dziecka chciał zostać policjantem, ponieważ wierzył, że w dzięki temu pozostanie dobrym człowiekiem. Kim jest Paweł Wojtunik?

CBA dodano: 26.06.2014 11:17

Dariusz Zawadka – kim jest? [AFERA TAŚMOWA]

Kolejne taśmy ujrzały światło dzienne. Czyje rozmowy zostały nagrane? Kim jest Dariusz Zawadka?

Dariusz Zawadka dodano: 26.06.2014 17:50

Afera taśmowa. Krzysztof R., szwagier Falenty – kim jest?

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała kolejnego podejrzanego w sprawie afery podsłuchowej. Zatrzymanym tym jest szwagier Marka Falenty, Krzysztof R. Mówimy, kim jest kolejny zatrzymany w sprawie taśm Wprost.

afera podsłuchowa dodano: 27.06.2014 08:18

Afera taśmowa. Marek Falenta – kim jest?

Marek Falenta pochodzi z Lublina. Swoją karierę rozpoczął w 1997 roku. Kim jest biznesmen Marek Falenta, zatrzymany – jak twierdzi: niesłusznie – w aferze podsłuchowej?

afera podsłuchowa dodano: 27.06.2014 09:09

Afera taśmowa: nagrany poseł ziemi koszalińskiej Stanisław Gawłowski. Kim jest Stanisław Gawłowski

Sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska również znalazł się na liście polityków, którzy zostali nagrani. Kim jest Stanisław Gawłowski?

afera podsłuchowa dodano: 23.06.2014 15:10

Afera taśmowa: Piotr Wawrzynowicz – kim jest?

Nieprawdziwa okazała się wersja Sławomira Nowaka, jakoby swój drogocenny zegarek dostał od żony. Kim jest biznesmen, który dokonał tego zakupu?

Piotr Wawrzynowicz dodano: 23.06.2014 12:43

Zdzisław Gawlik - kim jest? [RODZINA, KARIERA, AFERA TAŚMOWA]

W poniedziałek opublikowana została rozmowa Jacka Krawca z Włodzimierzem Karpińskim i Zdzisławem Gawlikiem. Mówimy, kim jest Zdzisław Gawlik.

afera podsłuchowa dodano: 23.06.2014 12:20

Michał Majewski – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Michał Majewski to dziennikarz tygodnika "Wprost", który doprowadził do publikacji zapisów rozmów prominentnych polityków PO. Kim jest ten dziennikarz? Co wiadomo o Michale Majewskim?

afera podsłuchowa dodano: 23.06.2014 15:05

Kim jest Piotr Nisztor, dziennikarz redakcji Wprost?

W aferze taśmowej pojawił się nowy wątek. Rzekomo inicjatorem całej akcji miał być sam tygodnik WPROST. O dostarczenie sprzętu podsłuchowego oskarża się Piotra Nisztora. Kim jest kontrowersyjny dziennikarz?

piotr nisztor dodano: 23.06.2014 10:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!

Kim jest i co osiągnęła Sława Przybylska?

afera taśmowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. afera taśmowa. Wszystko na temat afera taśmowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.