porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

SAŁATKA Z SELERA. Jak przygotować sałatkę z selera? PROSTY PRZEPIS

Sałatka z selera jest łatwa do zrobienia. Podobno seler jest silnym afrodyzjakiem. Seler to niezastąpiony składnik wielu diet, ma właściwości oczyszczające, zawiera wartościowy fosfor i witaminę C. Niegdyś wierzono nawet, że seler przynosi szczęście! Wypróbuj przepis na sałatkę z selera.

Sałatka z selera dodano: 09.02.2015 09:06

Rośliny miłości - anyż. Jakie właściwości ma anyż?

Anyż to jedna z tych roślin, które korzystnie wpływają na życie seksualne. Podniecającą moc tego ziela opiewał już Dioskurides, lekarz Nerona. Jakie właściwości ma anyż? Jak anyż wpływa na libido?

anyż dodano: 07.10.2013 09:20

Roślinne afrodyzjaki: guarana. Jak guarana działa na seks?

Guarana na pewno pobudza, ale czy seksualnie? Czy ta pobudzająca roślina dobrze wpływa na życie seksualne? A jesli tak, to jak przygotować guaranę, by zmieniła się w afrodyzjak?

guarana dodano: 30.12.2013 11:18

Czerwone wino - alkoholowy afrodyzjak

Alkohol w małych ilościach pomaga się odprężyć i zapomnieć o codziennych kłopotach. Dzięki niemu, stajemy się bardziej spontaniczni i otwarci na nowe doświadczenia. Sex i alkohol to zgrana para, ale czy na pewno?

alkohol dodano: 23.06.2016 13:26

Warzywno-owocowe afrodyzjaki

Afrodyzjakami jest wiele dobrze nam znanych warzyw i owoców. Zobacz, które z nich korzystnie wpływają na libido i dlaczego.

arbuz dodano: 23.06.2016 13:46

Miód - naturalny afrodyzjak

Apiterapia seksualna miodem stosowana jest m. in. dla fantazji, jako afrodyzjak, a także jako naturalny lubrykant, który pomaga parom osiągnąć orgazm i pełnię cudownych doznań erotycznych.

igraszki miłosne dodano: 29.08.2012 06:00

Granat - jak wpływa na potencję?

Grecy uważali, że granat powstał z krwi rozpustnego Dionizosa. Dlatego wierzyli, że owoc granatu jest afrodyzjakiem. Jakie właściwości erotyzujące ma granat?

granat a seks dodano: 23.06.2016 15:46

Afrodyzjaki - co naprawdę działa?

Afrodyzjaki - ludzie od wieków starali się je znaleźć. Szukali też receptury eliksiru miłości, który wzmaga apetyt seksualny. Niestety, na świecie istnieje niewiele substancji, które faktycznie posiadają właściwości pobudzające.

chilli dodano: 13.02.2014 14:25

Dlaczego warto jeść daktyle?

Daktyle to nie tylko słodka przekąska czy dodatek do ciast. Owoce te mają właściwości, które sprawiają, że można je nazwać naturalnym lekiem. Poznaj je i korzystaj z nich jak najczęściej!

antyoksydanty dodano: 20.05.2016 09:20

Jak obierać krewetki?

Mają mało kalorii, są bogate w witaminy i podobno są świetnym afrodyzjakiem! Mowa oczywiście o krewetkach. Te owoce morza coraz częściej goszczą na naszych stołach zdobywając podniebienia nawet tych najbardziej wybrednych.

białko dodano: 30.09.2011 16:22
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]

Podróżnik, kajakarz, zdobywca wielu nagród, ale przede wszystkim człowiek z ...

afrodyzjak szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. afrodyzjak. Wszystko na temat afrodyzjak na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.