porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie afrodyzjaki poprawią jakość twojego seksu?

Tego jeszcze nie było! Najsłynniejsza polska restauratorka Magda Gessler radzi jak poprawić swój seks. Okazuje się, że wystarczy przed stosunkiem skosztować afrodyzjaków. -Najlepszy jest płynny mózg krewetki- mówi Magda.

afrodyzjaki dodano: 13.02.2014 13:10

Afrodyzjaki - co jeść, aby miłość smakowała lepiej?

Afrodyzjaki to stosowane od wieków produkty, których działanie zwiększa libido i wzmacnia potencję. Czy prawdą jest, że jedzenie ma wpływ nie tylko na nasz apetyt, ale również na libido?

afrodyzjaki dodano: 23.06.2016 14:13 | odpowiedz (2)

Afrodyzjaki w kuchi

Australijscy naukowcy opublikowali listę "kuchennych" afrodyzjaków, mających wg ich badań najsilniejsze działanie. Co jeść, żeby pobudzać zmysły?

afrodyzjaki dodano: 11.04.2012 13:16
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest generał Mieczysław Bieniek?

Mieczysław Bieniek, generał w stanie spoczynku, kilka dni temu został ...

afrodyzjaki w kuchni szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. afrodyzjaki w kuchni. Wszystko na temat afrodyzjaki w kuchni na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.