porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Film "Nad życie" - dlaczego dramatyczna historia Agaty Mróz trafiła na ekrany?

Czym urzeka film pt. „Nad życie" (premiera 11 maja 2012 roku), przedstawiający losy zmarłej niedawno siatkarki Agaty Mróz? Dlaczego twórcy filmu postanowili przenieść na ekran jej historię? Mówimy, dlaczego historia Agaty Mróz doczekała się ekranizacji.

choroba dodano: 09.05.2012 06:42

PRAWDZIWE HISTORIE w TVN - jakie filmy powstały i powstaną w tej serii?

Historia Przemysława Salety, Agaty Mróz, czy Krzysztofa Olewnika to scenariusze filmów z cyklu "Prawdziwe historie". Realizowane przez stację TVN filmy oparte są na autentycznych wydarzeniach.

AKTOR dodano: 15.05.2012 06:42

Czy kajakarka ANETA KONIECZNA chora na raka ma szansę zdobyć medal olimpijski? Czy rak może być przeszkodą w uprawianiu sportu?

Prawdziwego sportowca charakteryzuje nie tylko talent i chęć doskonalenia swoich umiejętności, ale też niezłomny charakter, który pozwala przezwyciężyć wszelkie przeciwności stawiane przed nim przez los. Takim kimś jest Aneta Konieczna, reprezentantka Polski w kajakarstwie, która zmaga się z rakiem, lecz wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Jakie szanse na medal ma Konieczna?

aneta konieczna dodano: 24.07.2012 14:18

Kim była Agata Mróz-Olszewska, polska siatkarka, reprezentantka Polski w piłce siatkowej?

Agata Mróz, polska siatkarka, reprezentantka Polski w piłce siatkowej zmarła 4 czerwca 2008 roku we Wrocławiu. Miała zaledwie 26 lat. Mówimy kim była zdobywczyni złotych medali na Mistrzostwach Europy w piłce siatkowej kobiet w 2003 i 2005. Na chorobę szpiku kostnego cierpiała od siedemnastego roku życia. Karierę sportową musiała przerwać w 2007 r. ze względu na pogarszający się stan zdrowia.

Agata Mróz-Olszewska dodano: 04.06.2013 09:35

Kim jest OLGA BOŁĄDŹ grająca Agatę Mróz w filmie "Nad życie"?

Młoda, zdolna, piękna - Olga Bołądź. Aktorka różnorodna, która nie boi się wyzwań. W najnowszym projekcie wcieli się w postać siatkarki Agaty Mróz, która zmarła w 2008 roku - przegrywając walkę z nowotworem. Kim jest aktorka, która zagra tę znaną sportsmenkę? Co warto wiedzieć o Oldze Bołądź?

film nad życie dodano: 09.05.2012 06:35
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marcin Wójcik: kim jest autor książki W rodzinie ojca mego?

Marcin Wójcik napisał  książkę w "W rodzinie ojca mego", która ...

agata mróz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agata mróz. Wszystko na temat agata mróz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.