porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego warto oglądać nowy program TVN24 o książkach - Xięgarnia? Jak i jaką wybrać lekturę?

Na ladach księgarń leżą takie ilości książek, że w głowie się kręci. W ciągu roku na polski rynek spływa 30 TYSIĘCY(!) tytułów. Ukazuje się tak wiele nowości, że nawet ci, którzy w towarzystwie lubią szpanować znajomością literackich nowinek, mają kłopot z wyborem. A nuż przeczytają coś, co już jest passe?! 

Andrzej Stasiuk dodano: 04.09.2012 07:01

Wojciech Kuczok: kim jest? Co osiągnął?

Po pół roku małżeństwa Wojciech Kuczok rozwodzi się z Agatą Passent. To już kolejny nieudany związek jednego z najpopularniejszych polskich prozaików. Mówimy o życiu i karierze Wojciecha Kuczoka.

agata passent małżeństwo dodano: 01.02.2014 11:21

Daniel Passent – co warto o nim wiedzieć?

Daniel Passent – dziennikarz i dyplomata, wieloletni felietonista tygodnika Polityka i były ambasador RP w Chile, niegdyś partner Agnieszki Osieckiej i ojciec Agaty Passent, człowiek posądzany o współpracę z SB. Kim naprawdę jest Daniel Passent?

Agnieszka Osiecka dodano: 09.10.2013 11:15 | odpowiedz (2)

Agata Passent, córka Agnieszki Osieckiej – kim jest?

Agata Passent, córka Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta, to polska felietonistka i dziennikarka, prezes Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej, autorka kilku książek. Co warto wiedzieć o Agacie Passent?

Agata Passen mąż dodano: 31.01.2014 11:33

Agnieszka Osiecka – RODZINA. Co wiadomo o bliskich Osieckiej?

Agnieszka Osiecka była dwukrotnie zamężna, największą rolę w jej życiu odegrali jednak nie mężowie, a partnerzy – Marek Hłasko, Jeremi Przybora i Daniel Passent. Ten ostatni jest ojcem córki Osieckiej – Agaty Passent.

Agnieszka Osiecka dodano: 09.10.2013 09:54

Zaczytane wakacje - dlaczego warto czytać? Do czego i jak zachęca oglądających TVN 24?

Czy Polacy to analfabeci? Takie pytanie coraz częściej zadają ci, którzy obserwują sondaże na temat czytelnictwa w Polsce? A one pokazują, że znakomita większość naszych rodaków nie sięga w ogóle po książki.

czytelnictwo sondaże dodano: 27.06.2013 06:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

agata passent szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agata passent. Wszystko na temat agata passent na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.