porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kuchenny alfabet, czyli hity AGD. Część 2

Z bogatej oferty AGD wybraliśmy sprzęty doskonale zaprojektowane, piękne, funkcjonalne, ale też zaskakujące, często inspirujące. W alfabecie kuchennego AGD przedstawiamy też marki, rozwiązania i dizajnerów. Patronem drugiego odcinka jest litera "B". Jak "Borin Giocomo", "Bosch" i"Bugatti".

Borin Giocomo dodano: 27.04.2012 11:07

Chcesz zdrowo jeść? Gotuj na parze! Sprawdź, jak kupić dobry parowar?

Gotowanie na parze to najzdrowszy sposób na przyrządzenie posiłków. Jeśli chcesz, aby Twoje warzywa zachowały witaminy, a mięso było wolne od rakotwórczych substancji powstających podczas smażenia - gotuj na parze! Zobacz, jaki parowar wybrać, żeby ugotować zdrowy obiad

dieta dodano: 18.10.2011 15:13 | odpowiedz (1)

Kuchnia na czasie. Jakie WYPOSAŻENIE musisz mieć w KUCHNI funkcjonalnej?

Gotowanie jest modne. Ale kto ma dziś czas na spędzanie w kuchni długich godzin na pichnceniu zdrowych posiłków? Nowoczesne AGD w kuchni przychodzi nam z pomocą: oszczędza i czas, i energię elektryczną, co wpływa korzystnie na wysokość rachunków. Jak zaplanować funkcjonalną kuchnię?

klasa energetyczna dodano: 12.04.2012 22:50

Ile kosztuje zmywanie w zmywarce?

Najczęściej podkreślane zalety zmywarek do naczyń, to oszczędność czasu i wody. Ale ile kosztuje ich eksploatacja?

kuchnia dodano: 30.12.2011 16:43

Jak wybrać meble kuchenne?

Meble kuchenne powinny nie tylko ładnie wyglądać, ale przede wszystkim być praktyczne i funkcjonalne. Nowa generacja mebli kuchennych to przede wszystkim szuflady - mniejsze i większe, głębokie i płytkie. W nowoczesnych, wyposażonych w specjalne elementy szufladach można przechowywać praktycznie wszystko - sztućce, garnki, talerze, produkty żywnościowe, a nawet drobny sprzęt AGD. Producenci mebli kuchennych "uprościli życie" także ekologom oferując pojemniki na śmieci ułatwiające ich segregację

funkcjonalność dodano: 22.09.2013 15:53

Kuchenny alfabet, czyli hity AGD. Część 3

Z bogatej oferty AGD wybraliśmy sprzęty doskonale zaprojektowane, piękne, funkcjonalne, ale też inspirujące. W alfabecie kuchennego AGD przedstawiamy też marki, rozwiązania, dizajnerów i organizacje. Patronem trzeciego odcinka są litery "C" oraz "D". Jak "CECED Polska", "De Dietrich" i"De’longhi".

De Dietrich dodano: 27.04.2012 11:07

Kuchenny alfabet, czyli hity AGD. Część 1

Z bogatej oferty AGD wybraliśmy sprzęty doskonale zaprojektowane, piękne, funkcjonalne, ale też zaskakujące, często inspirujące. W alfabecie kuchennego AGD przedstawiamy marki, rozwiązania i dizajnerów. Patronem pierwszego odcinka jest litera "A". Jak "Adonis" i "Amica".

dobry sprzęt kuchenny dodano: 27.04.2012 11:07

Kuchenny alfabet, czyli hity AGD. Część 10

Wybraliśmy sprzęty doskonale zaprojektowane: piękne, funkcjonalne, ale też zaskakujące, często inspirujące. Przedstawiamy marki, rozwiązania i dizajnerów. W odcinku dziesiątym - hasła na litery "T" i "U", jak Tefal, Teka, Uno.

design AGD dodano: 30.04.2012 16:34

Kuchenny alfabet, czyli HITY AGD. Część 4

Z bogatej oferty AGD wybraliśmy sprzęty doskonale zaprojektowane, piękne, funkcjonalne, ale też inspirujące. W alfabecie kuchennego AGD przedstawiamy również marki, rozwiązania i dizajnerów. Patronem czwartego odcinka są litery "E" i "F". Jak Elica, Electrolux, Faber, Falcon i Franke.

design dodano: 27.04.2012 11:07

Jak dużą lodówkę kupić?

Dawniej wielkość domowej lodówki nie miała większego znaczenia - sklepy świeciły pustkami, a mięso było na kartki. Ale dziś znalezienie miejsca na przechowywanie w domu jedzenia może sprawiać kłopoty, jeśli się nie kupi wystarczająco dużej lodówki.

chłodziarka dodano: 21.12.2011 14:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimierz Moskal - kim jest nowy trener Wisły Kraków? Co o nim wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Kazimierz Moskal został trenerem Wisły - już po raz trzeci. Czy ...

AGD szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. AGD. Wszystko na temat AGD na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.