porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kuchenny alfabet, czyli hity AGD. Część 2

Z bogatej oferty AGD wybraliśmy sprzęty doskonale zaprojektowane, piękne, funkcjonalne, ale też zaskakujące, często inspirujące. W alfabecie kuchennego AGD przedstawiamy też marki, rozwiązania i dizajnerów. Patronem drugiego odcinka jest litera "B". Jak "Borin Giocomo", "Bosch" i"Bugatti".

Borin Giocomo dodano: 27.04.2012 11:07

Chcesz zdrowo jeść? Gotuj na parze! Sprawdź, jak kupić dobry parowar?

Gotowanie na parze to najzdrowszy sposób na przyrządzenie posiłków. Jeśli chcesz, aby Twoje warzywa zachowały witaminy, a mięso było wolne od rakotwórczych substancji powstających podczas smażenia - gotuj na parze! Zobacz, jaki parowar wybrać, żeby ugotować zdrowy obiad

dieta dodano: 18.10.2011 15:13 | odpowiedz (1)

Kuchnia na czasie. Jakie WYPOSAŻENIE musisz mieć w KUCHNI funkcjonalnej?

Gotowanie jest modne. Ale kto ma dziś czas na spędzanie w kuchni długich godzin na pichnceniu zdrowych posiłków? Nowoczesne AGD w kuchni przychodzi nam z pomocą: oszczędza i czas, i energię elektryczną, co wpływa korzystnie na wysokość rachunków. Jak zaplanować funkcjonalną kuchnię?

klasa energetyczna dodano: 12.04.2012 22:50

Ile kosztuje zmywanie w zmywarce?

Najczęściej podkreślane zalety zmywarek do naczyń, to oszczędność czasu i wody. Ale ile kosztuje ich eksploatacja?

kuchnia dodano: 30.12.2011 16:43

Jak wybrać meble kuchenne?

Meble kuchenne powinny nie tylko ładnie wyglądać, ale przede wszystkim być praktyczne i funkcjonalne. Nowa generacja mebli kuchennych to przede wszystkim szuflady - mniejsze i większe, głębokie i płytkie. W nowoczesnych, wyposażonych w specjalne elementy szufladach można przechowywać praktycznie wszystko - sztućce, garnki, talerze, produkty żywnościowe, a nawet drobny sprzęt AGD. Producenci mebli kuchennych "uprościli życie" także ekologom oferując pojemniki na śmieci ułatwiające ich segregację

funkcjonalność dodano: 22.09.2013 15:53

Kuchenny alfabet, czyli hity AGD. Część 3

Z bogatej oferty AGD wybraliśmy sprzęty doskonale zaprojektowane, piękne, funkcjonalne, ale też inspirujące. W alfabecie kuchennego AGD przedstawiamy też marki, rozwiązania, dizajnerów i organizacje. Patronem trzeciego odcinka są litery "C" oraz "D". Jak "CECED Polska", "De Dietrich" i"De’longhi".

De Dietrich dodano: 27.04.2012 11:07

Kuchenny alfabet, czyli hity AGD. Część 1

Z bogatej oferty AGD wybraliśmy sprzęty doskonale zaprojektowane, piękne, funkcjonalne, ale też zaskakujące, często inspirujące. W alfabecie kuchennego AGD przedstawiamy marki, rozwiązania i dizajnerów. Patronem pierwszego odcinka jest litera "A". Jak "Adonis" i "Amica".

dobry sprzęt kuchenny dodano: 27.04.2012 11:07

Kuchenny alfabet, czyli hity AGD. Część 10

Wybraliśmy sprzęty doskonale zaprojektowane: piękne, funkcjonalne, ale też zaskakujące, często inspirujące. Przedstawiamy marki, rozwiązania i dizajnerów. W odcinku dziesiątym - hasła na litery "T" i "U", jak Tefal, Teka, Uno.

design AGD dodano: 30.04.2012 16:34

Kuchenny alfabet, czyli HITY AGD. Część 4

Z bogatej oferty AGD wybraliśmy sprzęty doskonale zaprojektowane, piękne, funkcjonalne, ale też inspirujące. W alfabecie kuchennego AGD przedstawiamy również marki, rozwiązania i dizajnerów. Patronem czwartego odcinka są litery "E" i "F". Jak Elica, Electrolux, Faber, Falcon i Franke.

design dodano: 27.04.2012 11:07

Jak dużą lodówkę kupić?

Dawniej wielkość domowej lodówki nie miała większego znaczenia - sklepy świeciły pustkami, a mięso było na kartki. Ale dziś znalezienie miejsca na przechowywanie w domu jedzenia może sprawiać kłopoty, jeśli się nie kupi wystarczająco dużej lodówki.

chłodziarka dodano: 21.12.2011 14:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

AGD szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. AGD. Wszystko na temat AGD na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.