porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kuchenny alfabet, czyli hity AGD. Część 7

Z oferty AGD wybraliśmy sprzęty doskonale zaprojektowane: piękne, funkcjonalne, ale też zaskakujące, często inspirujące. W cyklu kuchenne AGD przedstawiamy marki, rozwiązania i dizajnerów. Siódmy odcinek sponsorują litery "M" i "N". Jak Max Fire, Miele, Nespresso i Newson Marc Andrew.

design dodano: 27.04.2012 11:05

Kuchenny alfabet, czyli hity AGD. Część 9: Rowenta, Samsung, Siemens, Smeg

Z bogatej ofert rynkowej wybraliśmy sprzęty doskonale zaprojektowane: piękne, funkcjonalne, ale też zaskakujące, często inspirujące. Przedstawiamy marki, rozwiązania i dizajnerów. Dziewiąty odcinek serialu o kuchennym AGD sponsorują litery "R" oraz "S". Jak Rowenta, Samsung, Siemens i Smeg

Rowenta dodano: 27.04.2012 11:05

Robot kuchenny, blender, malakser - czym są i do czego służą?

Podręczny i funkcjonalny sprzęt AGD do kuchni ułatwi gotowanie i skróci czas przygotowywania potraw. Zastanawiasz się co wybrać: robot kuchenny, blender czy malakser? Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź do czego służą i zastanów się, do przygotowywania jakiego rodzaju potraw chcesz ich używać.

blender dodano: 23.05.2016 10:05 | odpowiedz (3)

Jak oszczędnie korzystać z pralki i zmywarki?

Zmywarka do naczyń i pralka to dziś niezbędny sprzęt ułatwiający prowadzenie domu. Oszczędzają wysiłek i czas. Zobacz, jak ich używać, aby oszczędzić także na kosztach ekspoloatacji.

oszczędzanie dodano: 29.09.2014 09:53

Jak wybrać czajnik elektryczny?

Czajnik elektryczny z pozoru to bardzo proste urządzenie. Jednak sklepowa oferta tego rodzaju sprzętu może nas przyprawić o zawrót głowy. Zobacz, na co zwrócić uwagę, wybierając czajnik elektryczny.

czajnik elektryczny dodano: 20.03.2012 14:39 | odpowiedz (1)

Jak dobrze WYBRAĆ LODÓWKĘ? Jakie funkcje powinna mieć lodówka?

Lodówka jest chyba w każdym domu; chroni żywność przed zepsuciem i pozwala schłodzić napoje w gorące dni. Nowoczesna chłodziarko zamrażarka ma szereg funkcji, które przydają się w codziennym użytkowaniu. Mówimy, jakie funkcje powinna mieć dobre lodówki?

AGD dodano: 14.03.2012 18:13 | odpowiedz (5)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka

Miesiąc temu 24-letnia Marta Giermasińska rozpoczęła pracę w elektrociepłowni w ...

AGD do kuchni szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. AGD do kuchni. Wszystko na temat AGD do kuchni na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.