porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaką broń miał niedoszły zamachowiec z Krakowa, Brunon K.?

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego udaremniła próbę zamachu terrorystycznego na najważniejsze osoby w państwie: prezydenta, premiera i rząd. Niedoszły zamachowiec Brunon K. werbował pomocników, gromadził materiały wybuchowe i broń. Czym dysponował Brunon K.?

ABW dodano: 20.11.2012 14:31 | odpowiedz (1)

Jakie służby udaremniły zamach terrorystyczny na polskie władze?

Brunon K., który szykował zamach terrorystyczny na polski rząd, został20 listopada służby specjalne aresztowały  udaremniając tym samym zamiary terrorysty. Jakie służby udaremniły zamach terrorystyczny na polskie władze?

ABW dodano: 20.11.2012 12:37

Czy wiesz, ile w 2012 roku zarobił Dariusz Łuczak, szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego?

Dariusz Łuczak, który od wiosny 2013 r. jest nowym szefem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, jako wiceszef agencji zarobił w ubiegłym roku ponad 300 tys. zł. To znacznie więcej niżpremier Donald Tusk, który powołuje szefa ABW.

ABW dodano: 31.05.2013 14:13

Co grozi za znieważenie prezydenta? Dlaczego twórca Antykomor.pl został oskarżony?

W polskim prawie istnieje zapis chroniący prezydenta przed znieważeniem. Znieważenie prezydenta jest przestępstwem ściganym z urzędu. Ostatnio głośno jest o twórcy strony Antykomor.pl, który stanął przed sądem. Co grozi za znieważenie prezydenta? Dlaczego ta konkretna sprawa jest taka głośna?

ABW dodano: 14.09.2012 15:34

ABW UPRAWNIENIA, ROLA Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego ZADANIA

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego to służba specjalna, którą nadzoruje premier i sejm. Zgodnie ze swoim statusem, instytucja ta ma ochraniać konstytucyjny porządek Rzeczpospolitej Polskiej. Czym dokładnie zajmują się jej członkowie? Jakie zadania i rolę pełni w państwie? Mówimy, czym zajmuje się ABW?

ABW dodano: 24.11.2012 11:22

Kim jest Brunon K., który planował zamach na polski Sejm, premiera i prezydenta?

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego aresztowała Brunona K., który szykował zamach terrorystyczny na polski Sejm podczas obrad z udziałem prezydenta Komorowskiego, premiera Tuska i ministrów. Kim jest Brunon K., zamachowiec z Krakowa? Dlaczego i w jaki sposób chciał dokonać zamachu?

ABW dodano: 20.11.2012 11:19 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gustav Wagner. Wysoki, przystojny blondyn, bestia

Gustav Wagner - wysoki, przystojny blondyn, czysty Aryjczyk w cywilu był ...

agencja bezpieczeństwa wewnętrznego szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agencja bezpieczeństwa wewnętrznego. Wszystko na temat agencja bezpieczeństwa wewnętrznego na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.