porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak schudnąć tak jak zrobiła to Olga Kaczyńska z Top Model 2?

Figura modelki jest osiągalna dla każdego. Zobacz, jak prosto schudnąć 10 kilo w trzy miesiące i wyglądać jak modelka na wybiegu. Wystarczy kilka prostych zasad, żeby wcisnąć się wymarzone spodnie rurki!

casting dodano: 02.03.2012 07:06 | odpowiedz (17)

Ile kilogramów może zrzucić modelka? Jakie są odpowiednie wymiary modelki? PRACA MODELKI

Topowe modelki przeważnie trzymają linię równo, ale nawet im zdarza się przytyć i zaraz potem gwałtownie schudnąć. Jak one to robią? Ile kilogramów mogą bezpiecznie schudnąć, bez podejrzenia o anoreksję?

casting dodano: 11.01.2012 03:35

Co zrobić by wyglądać jak Top Model? Zobacz, jak prostymi sztuczkami uzyskać wygląd topmodelki

Długie włosy, gładka cera, biały uśmiech i nogi jak u żyrafy – czy każda modelka to ma? Czy krótkonoga dziewczyna o budowie bombki choinkowej może poczuć się jak TOP MODEL? i Sprawdzić się w roli np. Olgi Kaczyńskiej z Top Model 2. Otóż może! Poznaj prosty przepis na poprawę wyglądu. 

casting dodano: 11.01.2012 03:29 | odpowiedz (1)

Czym są agencje modelek? Kto korzysta z ich usług? Dowiedz się więcj o AGENCJACH MODELEK!

Odpowiedni wygląd i osobowość kandydatki na modelkę są bardzo ważne. Jednak równie istotnym elementem, który pomoże ci odnieść sukces, jest reklama. Przeczytaj, czym są i kto oprócz ciebie potrzebuje agencji modelek?

castingi dodano: 15.12.2011 17:14 | odpowiedz (1)

Jak wybrać najlepszą agencję modelek?

Gdy myśłisz o karierze modelki, twoje sukcesy zależą nie tylko od wyglądu i osobowości, ale także od wyboru odpowiedniej agencji modelek. Firmy te zapewniają modelkom pracę i pomagają w kontaktach z klientami. Radzimy, jak wybrać najlepszą dla siebie agencję modelek.

casting dodano: 07.12.2011 16:14

Zostań modelką. Jak nie dać się oszukać przy podpisywaniu umowy lub kontraktu?

Niezwykle istotną kwestią, związaną z pracą modelki są umowy i kontrakty. Każda umowa powinna być dokładnie przeczytana przed podpisaniem. Uczestniczki programu Top Model. Zostań modelką również musiały podpisać kontrakt z telewizją TVN. Kontrakt ustalał zasady udziału w programie rozrywkowym. Sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę, zanim podpiszesz kontrakt z agencją lub agentem.

agencja modelek dodano: 07.12.2011 15:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]

Marek Kalita jest nie tylko polskim aktorem teatralno- filmowym, ale ...

agencje modelek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agencje modelek. Wszystko na temat agencje modelek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.