porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak schudnąć tak jak zrobiła to Olga Kaczyńska z Top Model 2?

Figura modelki jest osiągalna dla każdego. Zobacz, jak prosto schudnąć 10 kilo w trzy miesiące i wyglądać jak modelka na wybiegu. Wystarczy kilka prostych zasad, żeby wcisnąć się wymarzone spodnie rurki!

casting dodano: 02.03.2012 07:06 | odpowiedz (17)

Ile kilogramów może zrzucić modelka? Jakie są odpowiednie wymiary modelki? PRACA MODELKI

Topowe modelki przeważnie trzymają linię równo, ale nawet im zdarza się przytyć i zaraz potem gwałtownie schudnąć. Jak one to robią? Ile kilogramów mogą bezpiecznie schudnąć, bez podejrzenia o anoreksję?

casting dodano: 11.01.2012 03:35

Co zrobić by wyglądać jak Top Model? Zobacz, jak prostymi sztuczkami uzyskać wygląd topmodelki

Długie włosy, gładka cera, biały uśmiech i nogi jak u żyrafy – czy każda modelka to ma? Czy krótkonoga dziewczyna o budowie bombki choinkowej może poczuć się jak TOP MODEL? i Sprawdzić się w roli np. Olgi Kaczyńskiej z Top Model 2. Otóż może! Poznaj prosty przepis na poprawę wyglądu. 

casting dodano: 11.01.2012 03:29 | odpowiedz (1)

Czym są agencje modelek? Kto korzysta z ich usług? Dowiedz się więcj o AGENCJACH MODELEK!

Odpowiedni wygląd i osobowość kandydatki na modelkę są bardzo ważne. Jednak równie istotnym elementem, który pomoże ci odnieść sukces, jest reklama. Przeczytaj, czym są i kto oprócz ciebie potrzebuje agencji modelek?

castingi dodano: 15.12.2011 17:14 | odpowiedz (1)

Jak wybrać najlepszą agencję modelek?

Gdy myśłisz o karierze modelki, twoje sukcesy zależą nie tylko od wyglądu i osobowości, ale także od wyboru odpowiedniej agencji modelek. Firmy te zapewniają modelkom pracę i pomagają w kontaktach z klientami. Radzimy, jak wybrać najlepszą dla siebie agencję modelek.

casting dodano: 07.12.2011 16:14

Zostań modelką. Jak nie dać się oszukać przy podpisywaniu umowy lub kontraktu?

Niezwykle istotną kwestią, związaną z pracą modelki są umowy i kontrakty. Każda umowa powinna być dokładnie przeczytana przed podpisaniem. Uczestniczki programu Top Model. Zostań modelką również musiały podpisać kontrakt z telewizją TVN. Kontrakt ustalał zasady udziału w programie rozrywkowym. Sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę, zanim podpiszesz kontrakt z agencją lub agentem.

agencja modelek dodano: 07.12.2011 15:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

agencje modelek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agencje modelek. Wszystko na temat agencje modelek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.