porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Agent Tomek: jak z agenta awansować na posła?

Agent Tomek, czyli Tomasz Kaczmarek, rozpoczął pracę w policji w 1995 roku. Uprawnienia do działania pod przykryciem uzyskał w 2002, wcześniej pracował m in. jako wywiadowca. W 2006 roku przeniósł się do Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Jak w 2011 r. został posłem na Sejm?

BEATA SAWICKA dodano: 16.05.2012 16:50 | odpowiedz (1)

Czy wiesz, na jaki temat najwięcej interpelacji napisał agent Tomek?

Od początku kadencji Sejmu agent Tomek czyli poseł PiS Tomasz Kaczmarek zgłosił 26 interpelacji. Ponad połowa z nich dotyczyła spraw wywiadowczych oraz Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Mówimy o co pytał agent Tomek.

CBA dodano: 13.09.2012 11:58

AGENT TOMEK, czyli Tomasz Kaczmarek. Jaki majątek ma agent Tomek, ile zarabia, jaką ma emeryturę?

Agent Tomek ma 4 tys. zł emerytury. Luksusowe samochody, markowe ubrania. 36-letni Tomasz Kaczmarek, znany bardziej jako agent Tomek, jako funkcjonariusz CBA lansował się na milionera. Tymczasem według ostatniego oświadczenia majątkowego ten poseł PiS ma olbrzymie długi. Jaki majątek posiada Agent Tomek?

AGENT TOMEK spowiedź dodano: 16.12.2012 18:30 | odpowiedz (2)

Agent Tomek czyli poseł Tomasz Kaczmarek jaki ma majątek w 2013

Agent Tomek czyli poseł PiS Tomasz Kaczmarek ma na koncie odłożonych tylko 9 tysięcy złotych. Jest też właścicielem mieszkania wartego 400 tysięcy zł. Czy wiesz jakim majątkiem dysponuje w 2013 roku agent Tomek czyli poseł Tomasz Kaczmarek?

CBA dodano: 04.07.2013 15:08

Czym był UOP? Co robi CBA? Poznaj tajne służby RP i zobacz jak uniknąć ich interwencji w swoim domu

UOP był częścią WSI i zastąpił SB, które działało w PRL. Dziś UOP jest zastąpiony przez ABW, któremu czasem w kompetencje wchodzi CBA. Dużo literek, dużo pracowników i jeszcze więcej afer. Zobacz, jak powstały tajne służby i czym się zajmują. 

 

ABW dodano: 04.12.2012 09:57

Kto powołał do życia CBA? Czym miało się zajmować? Jakie jest wyposażenie agentów CBA?

CBA zostało powołane w 2006 roku. Od początku budziło kontrowersje. Dzięki wyciekowi do mediów tajnych materiałów CBA dokumentujących pracę najsłynniejszego agenta w Polsce - Tomasza Kaczmarka, wiemy więcej o metodach działania pracowników Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Czym zajmuje się CBA i jak wyposażeni są jego agenci?

agent Tomasz Kaczmarek dodano: 04.12.2012 12:58

Ile w Sejmie zarobi agent Tomek i dlaczego nie straci emerytury?

Oprócz poselskiego uposażenia i diet nowy poseł PiS Tomasz Kaczmarek, znany jako agent Tomek, będzie jeszcze dostawał emeryturę mundurową. Normalny emeryt, gdyby został posłem, straciłby świadczenie.

dieta dodano: 27.12.2011 20:49

CZY WIESZ jak PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ? Jak ZDOBYĆ KOBIETĘ?

Niezwodne sposoby na poderwanie dziewczyny. Przeczytaj i do dzieła... Naucz się jak poderwać dziewczynę i jak zdobyć kobietę?

Casanova dodano: 12.04.2012 20:14

Chcesz pracować w CBA? Zobacz, jakie warunki musisz spełnić

Chcesz zostać agentem Centralnego Biura Antykorupcyjnego? Podoba Ci się praca w tajnych służbach i uważasz, że poradziłbyś sobie z udziałem w misjach, często przypominających sceny z sensacyjnych filmów? Zobacz, jakie warunki musisz spełniać, by dostać się do pracy w CBA.

agent dodano: 18.01.2012 14:42

Kim jest agent Tomek? Co osiągnął Tomasz Kaczmarek, zanim został posłem PiS?

Tomasz Kaczmarek, znany przede wszystkim jako agent Tomek, został posłem. 35-letni emerytowany policjant, słynny uwodziciel kobiet, znalazł dla siebie miejsce na politycznej scenie. Co osiągnął polski James Bond, zanim postanowił zostać politykiem?

CBA dodano: 27.12.2011 20:49 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arleta Bojke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Arleta Bojke to reporterka, która otrzymała Wiktora 2015 w kategorii ...

agent Tomek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agent Tomek. Wszystko na temat agent Tomek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.