porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

AGNIESZKA CHYLIŃSKA, MAŁGORZATA FOREMNIAK I ROBERT KOZYRA - JURY Mam Talent. Jak zmieniło się jury MAM TALENT?

Jury piątej edycji Mam Talent to Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Robert Kozyra. Już drugi sezon jury programu rozrywkowego TVN "Mam Talent" pracuje w nowym, innym od pierwotnego składzie. Czy lepszym? Jak zmienił się skłąd jury "Mam talent"?

juror Mam talent dodano: 19.11.2012 12:31

Kim jest AGNIESZKA CHYLIŃSKA, juror programu MAM TALENT talent show?

Agnieszka Chylińska jurorka programu Mam talent, skandalistka, piosenkarka, jurorka, matka? Kim tak naprawdę jest Agnieszka Chylińska? Czy znasz wszystkie twarze jednej z najzdolniejszych polskich piosenkarek?

mam talent dodano: 21.11.2012 19:23

Kiedy 5. edycja show Mam Talent w TVN? Show w sobotę 1 września o godz. 20.00

TVN rozpocznie emisję piątej edycji show „Mam talent!” w sobotę, 1 września, o godz. 20.00. Jedyną zmianą w stosunku do poprzedniej edycji będzie nowy kolor przewodniczącej jury. MAM TALENT! Sezon 5 Program rozrywkowy na żywo. Emisja: od 1 września, sobota, godz. 20:00. Prowadzący: Marcin Prokop, Szymon Hołownia. Jury: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Robert Kozyra.

Andrzej Kozyra dodano: 01.09.2012 01:04 | odpowiedz (1)

Kiedy odbędą się CASTINGI DO MAM TALENT 5? Jak się dostać na widownię do piątej edycji MAM TALENT?

Już od 18 czerwca startują castingi do piątej edycji popularnego show TVN, MAM TALENT. Specjalnie dla ciebie zebraliśmy informacje kiedy i gdzie odbywają się castingi do programu. Czy wiesz, że możesz oglądać program z miejsca na widowni? Mówimy, jak oglądać program na żywo!

Małgorzata Foremniak dodano: 18.06.2012 16:21 | odpowiedz (5)

MAM TALENT 5: finał NA ŻYWO! O której jest program MAM TALENT W TVN? Kiedy obejrzeć powtórkę talent show?

Słyszałeś, że Mam talent!, to świetny program, ale nie wiesz gdzie i kiedy możesz go obejrzeć? To koniecznie to przeczytaj. Mówimy, gdzie i kiedy możesz obejrzeć Mam talent!

Małgorzata Foremniak dodano: 05.10.2012 11:27

VOD Mam Talent 5 gdzie i jak oglądać online? MAM TALENT obejrzeć online powtórki piątej edycji

MAM TALENT to jeden z tych programów, który przy każdej kolejnej edycji przyciąga rzesze fanów przed telewizory. Choć z programu na program wydaje nam się coraz bardziej banalny i przewidywalny, postanowiliśmy sprawdzić, gdzie oglądać powtórki odcinków piątej edycji tego talent show.

mam talent dodano: 24.11.2012 08:30

MAM TALENT 5: finał NA ŻYWO! Kto wystąpił w finale MAM TALENT? KTO WYGRAŁ FINAŁ i 300 tys. zł?

Finał 5 edycji "Mam talent" w najbliższą sobotę 24.11.2012. Dowiedz się, kto tym razem walczy o 300 tys. złotych. Poznaj uczestników 5 edycji programu TVN "Mam talent" - piosenkarzy, akrobatów, tancerzy i kuglarzy!

FINAŁ MAM TALENT dodano: 24.11.2012 16:32

Czy MAM TALENT to faktycznie szansa na karierę? Jak sobie radzą zwycięzcy poprzednich edycji MAM TALENT?

"Mam talent" gromadzi przed telewizorami milionową publiczność. Widzowie zazdroszczą wygranym pieniędzy, a uczestnikom talentu. O niektórych pamiętają nawet po zakończeniu programu. Czy to wina uczestników, czy raczej formuły programu, w jakim biorą udział? Zdania są podzielone.

audiofeels dodano: 19.11.2012 14:44

Mali giganci - kto w jury?

Na wiosnę w TVN pojawią się nowe programy. Jednym z nich będą „Mali Giganci”, program w którym głównymi postaciami będą dzieci. Nie zabraknie jednak gwiazd. Kto zasiądzie w jury, a kto wcieli się w rolę trenerów w nadchodzącej produkcji?

CZESŁAW MOZIL dodano: 16.01.2015 15:39

Mam Talent 7. Kto wystąpił w finale show?

W sobotę 6 grudnia odbył się finał 7. edycji programu Mam Talent. W finale show wzięło udział 10 finalistów, ale zwycięzca był tylko jeden. To młody Adrian Makar, wychowanek domu dziecka w Dubience.

Adrian Makar dodano: 08.12.2014 15:29
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sasza Różycka - kim jest?
Sasza Różycka - kim jest?

Sasza Różycka to absolwentka grafiki i… striptizerka. Niedawno została wydana ...

Agnieszka Chylińska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Agnieszka Chylińska. Wszystko na temat Agnieszka Chylińska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.