porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Agnieszka Kotulanka. Dlaczego wyrzucili ją z "Klanu"?

Od kilku miesięcy krążą plotki na temat problemów zdrowotnych Agnieszki Kotulanki. W ostatnich miesiącach niedyspozycja aktorki dała się we znaki producentom serialu "Klan", w którym Kotulanka gra jedną z głównych ról. Problemy okazały się na tyle poważne, że aktorka została wyrzucona z serialu. Mówimy, dlaczego Agnieszka Kotulanka nie zagra już w "Klanie".

agnieszka kotulanka alkoholizm dodano: 06.09.2013 12:47 | odpowiedz (1)

Co Tomasz Stockinger mówi o powrocie Agnieszki Kotulanki na plan serialu „Klan”?

Wiele ostatnio mówiło się o konflikcie na planie serialu „Klan”. Podobno Agnieszka Kotulanka jest na nim nieobecna przez kłopoty ze zdrowiem, depresję, alkohol.

serial Klan dodano: 19.12.2013 09:00

Agnieszka Kotulanka definitynie rozstanie się z "Klanem"- kiedy i dlaczego?

Agnieszka Kotulanka, czyli Krystyna Lubicz znika z „Klanu”! 29 maja 2014 roku dowiemy się z ekranu, że bohaterka umarła na rękach córki. Taką sensacyjną wiadomość potwierdzili „Super Expresowi” producenci hitu TVP 1.

Klan dodano: 12.05.2014 13:34

Kim jest Agnieszka Kotulanka?

Agnieszkę Kotulankę znają chyba wszyscy Polacy. Sławę przyniósł jej serial "Klan", gdzie gra Krystynę Lubicz, żonę Pawła Lubicza. Osoby, które miały przyjemność się z nią spotkać mówiły, że jest ciepłą, dobrą i skromną osobą. Przeczytaj, kim jest Agnieszka Kotulanka.

agnieszka kotulanka kariera dodano: 06.09.2013 12:19 | odpowiedz (1)

Katarzyna Sas-Uhrynowska, córka Agnieszki Kotulanki. Kim jest?

Przez długi czas w walce z chorobą alkoholową Agnieszkę Kotulankę wspierała jej córka Katarzyna Sas-Uhrynowska. Niestety aktorka pomimo opieki córki nie może poradzić sobie z depresją i alkoholizmem. Mówimy, kim jest Katarzyna Sas-Uhrynowska, córka Agnieszki Kotulanki.

agnieszka kotulanka córka dodano: 08.06.2014 17:20 | odpowiedz (3)

Jacek Sas-Uhrynowski: kim jest?

Od kilku dni media huczą o problemach alkoholowych Agnieszki Kotulanki. Od aktorki odwróciła się nawet córka, która przez wiele lat wspierała ją w walce z chorobą. Mówimy, kim jest Jacek Sas-Uhrynowski pierwszy mąż i największa miłość Agnieszki Kotulanki.

agnieszka kotulanka mąż dodano: 08.06.2014 16:20

Kotulanka: jestem chora. Co aktorka zdradziła w wywiadzie?

Agnieszka Kotulanka udzieliła krótkiego wywiadu na temat swojej życiowej sytuacji. Znana aktorka zdradziła, co jest przyczyną jej złego stanu zdrowia. Dowiedz się, jak Kotulanka odniosła się do pogłosek o alkoholizmie i utracie roli w Klanie.

agnieszka kotulanka alkoholizm dodano: 12.06.2014 16:38

Czy Kotulanka pije przez Wawrzeckiego?

Agnieszka Kotulanka właśnie straciła rolę w serialu Klan. Powodem jest podobno choroba alkoholowa i problemy z depresją. Choć aktorka próbuje walczyć z nałogiem problem wydaje się być bardziej złożony. Czy powodem depresji może być niespełniona miłość do aktora Pawła Wawrzeckiego?

agnieszka kotulanka alkoholizm dodano: 09.06.2014 17:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ryszard Petru - kim jest? KARIERA, RODZINA

Ryszard Petru głośno zaznaczył w mediach swoją obecność, gdy w ...

agnieszka kotulanka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agnieszka kotulanka. Wszystko na temat agnieszka kotulanka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.