porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kotulanka: jestem chora. Co aktorka zdradziła w wywiadzie?

Agnieszka Kotulanka udzieliła krótkiego wywiadu na temat swojej życiowej sytuacji. Znana aktorka zdradziła, co jest przyczyną jej złego stanu zdrowia. Dowiedz się, jak Kotulanka odniosła się do pogłosek o alkoholizmie i utracie roli w Klanie.

agnieszka kotulanka dodano: 12.06.2014 16:38

Czy Kotulanka pije przez Wawrzeckiego?

Agnieszka Kotulanka właśnie straciła rolę w serialu Klan. Powodem jest podobno choroba alkoholowa i problemy z depresją. Choć aktorka próbuje walczyć z nałogiem problem wydaje się być bardziej złożony. Czy powodem depresji może być niespełniona miłość do aktora Pawła Wawrzeckiego?

agnieszka kotulanka dodano: 09.06.2014 17:55

Agnieszka Kotulanka. Dlaczego wyrzucili ją z "Klanu"?

Od kilku miesięcy krążą plotki na temat problemów zdrowotnych Agnieszki Kotulanki. W ostatnich miesiącach niedyspozycja aktorki dała się we znaki producentom serialu "Klan", w którym Kotulanka gra jedną z głównych ról. Problemy okazały się na tyle poważne, że aktorka została wyrzucona z serialu. Mówimy, dlaczego Agnieszka Kotulanka nie zagra już w "Klanie".

agnieszka kotulanka dodano: 06.09.2013 12:47 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michał Szyba?

Mecz o brązowy medal mistrzostw świata w piłce ręcznej w ...

agnieszka kotulanka alkoholizm szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agnieszka kotulanka alkoholizm. Wszystko na temat agnieszka kotulanka alkoholizm na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.