porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kotulanka: jestem chora. Co aktorka zdradziła w wywiadzie?

Agnieszka Kotulanka udzieliła krótkiego wywiadu na temat swojej życiowej sytuacji. Znana aktorka zdradziła, co jest przyczyną jej złego stanu zdrowia. Dowiedz się, jak Kotulanka odniosła się do pogłosek o alkoholizmie i utracie roli w Klanie.

agnieszka kotulanka dodano: 12.06.2014 16:38

Czy Kotulanka pije przez Wawrzeckiego?

Agnieszka Kotulanka właśnie straciła rolę w serialu Klan. Powodem jest podobno choroba alkoholowa i problemy z depresją. Choć aktorka próbuje walczyć z nałogiem problem wydaje się być bardziej złożony. Czy powodem depresji może być niespełniona miłość do aktora Pawła Wawrzeckiego?

agnieszka kotulanka dodano: 09.06.2014 17:55

Agnieszka Kotulanka. Dlaczego wyrzucili ją z "Klanu"?

Od kilku miesięcy krążą plotki na temat problemów zdrowotnych Agnieszki Kotulanki. W ostatnich miesiącach niedyspozycja aktorki dała się we znaki producentom serialu "Klan", w którym Kotulanka gra jedną z głównych ról. Problemy okazały się na tyle poważne, że aktorka została wyrzucona z serialu. Mówimy, dlaczego Agnieszka Kotulanka nie zagra już w "Klanie".

agnieszka kotulanka dodano: 06.09.2013 12:47 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]

Polityczną karierę Beata Szydło zawdzięcza sobie, rodzinie, która ją wspiera ...

agnieszka kotulanka alkoholizm szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agnieszka kotulanka alkoholizm. Wszystko na temat agnieszka kotulanka alkoholizm na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.