porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Agnieszka Osiecka w Google Doodle 09.10.2013. Kim była Osiecka?

Nie bez powodu Agnieszka Osiecka jest bohaterką bohaterką nowego Google Doodle. 9 października przypada 77. rocznica urodzin poetki, autorki 2 tys. znakomitych tekstów piosenek. Dlaczego pamiętamy o Osieckiej?

agnieszka osiecka google dodano: 09.10.2013 08:28

Jakie są NAJWIĘKSZE PRZEBOJE MARYLI RODOWICZ?

Maryla Rodowicz to chyba największa gwiazda polskiej estrady i pierwsza dama polskiej piosenki. Wykonywała teksty najlepszych autorów i ma na swoim koncie dziesiątki przebojów. Znana jest oczywiście z "Małgośki", którą napisała dla niej Agnieszka Osiecka. Ale to nie jest jej jedyny hit. Które piosenki Maryli są waszymi ulubionymi? 

do łezki łezka dodano: 08.05.2012 10:58

Kto stworzył Kalinę Jędrusik, czyli artystki PRL. Jakie są tajemnice Anny German i Agnieszki Osieckiej?

Publikację autorstwa Sławomira Kopera „Życie artystek w PRL” zdobi zdjęcie młodej Agnieszki Osieckiej. Jej życiu poświęcony jest jeden z rozdziałów książki. O jakich innych artystkach przeczytamy w książce Kopera? Czego dowiemy się o Kalinie Jędrusik, Annie German czy Elżbiecie Czyżewskiej?

alina szapocznikow dodano: 17.06.2013 15:54

Jak ocalić od zapomnienia, czyli historia STS

Narodził się 60 lat temu, dokładnie 13 marca 1954 roku. Ludzie, którzy go stworzyli nazwali - Studencki Teatr Satyryków, w skrócie STS. Jaka jest historia STS-u?

andrzej jarecki dodano: 28.04.2014 13:19

Daniel Passent – co warto o nim wiedzieć?

Daniel Passent – dziennikarz i dyplomata, wieloletni felietonista tygodnika Polityka i były ambasador RP w Chile, niegdyś partner Agnieszki Osieckiej i ojciec Agaty Passent, człowiek posądzany o współpracę z SB. Kim naprawdę jest Daniel Passent?

agata passent dodano: 09.10.2013 11:15 | odpowiedz (2)

Agata Passent, córka Agnieszki Osieckiej – kim jest?

Agata Passent, córka Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta, to polska felietonistka i dziennikarka, prezes Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej, autorka kilku książek. Co warto wiedzieć o Agacie Passent?

Agata Passen mąż dodano: 31.01.2014 11:33

Agnieszka Osiecka – RODZINA. Co wiadomo o bliskich Osieckiej?

Agnieszka Osiecka była dwukrotnie zamężna, największą rolę w jej życiu odegrali jednak nie mężowie, a partnerzy – Marek Hłasko, Jeremi Przybora i Daniel Passent. Ten ostatni jest ojcem córki Osieckiej – Agaty Passent.

agata passent dodano: 09.10.2013 09:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Bartek Bonk, medalista olimpijski? Jaka tragedia dotknęła olimpijczyka?

Bartek Bonk podczas Igrzysk w Londynie uratował honor polskich ciężarowców ...

Agnieszka Osiecka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Agnieszka Osiecka. Wszystko na temat Agnieszka Osiecka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.