porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest AGNIESZKA PACHCIARZ, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia?

Agnieszka Pachciarz, wiceminister zdrowia została nową prezes Narodowego Funduszu Zdrowia. Zastąpiła na tym stanowisku zdymisjonowanego Jacka Paszkiewicz. Kim jest Agnieszka Pachciarz? Co o niej wiemy?

Jacek Paszkiewicz dodano: 18.12.2013 07:48

Dlaczego Arłukowicz chce odejścia szefowej NFZ Agnieszki Pachciarz?

Bartosz Arłukowicz, minister zdrowia domaga się zdymisjonowania prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia - Agnieszki Pachciarz. Dlaczego? Jaka jest przyczyna? Wniosek leży już u premiera Donalda Tuska.

Bartosz Arłukowicz dodano: 18.12.2013 08:10

Prezes NFZ. Wymagania wobec kandydatów na stanowisko prezesa NFZ - jakie są?

Po Agnieszce Pachciarz obowiązki prezesa pełnił jej zastępca Marcin Pakulski. Ale po artykule w tygodniku „Wprost” został zawieszony w funkcji. W tej chwili obowiązki prezesa NFZ pełni Wiesława Kłos, która od 2012 r. jest zastępcą prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia ds. finansowych.

Marcin Pakulski odwołany dodano: 07.05.2014 14:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

Agnieszka Pachciarz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Agnieszka Pachciarz. Wszystko na temat Agnieszka Pachciarz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.