porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Gwiazdy internetu - o kim internauci czytają najchętniej? Gorące nazwiska internetu!

Doda, Natalia Siwiec, Joanna Krupa, Jolanta Kwaśniewska, Marta Wierzbicka, Marek Kondrat, Joanna Koroniewska, Agnieszka Włodarczyk, Jarosław Kret, Dorota Gardias, Agnieszka Popielewicz - te nazwiska elektryzują internautów, wynika ze statystyk odsłon portali internetowych. Jaki showbiznes tacy celebryci chciałoby się powiedzieć... 

Agnieszka Włodarczyk dodano: 18.05.2013 09:20

Agnieszka Popielewicz - kim jest?

Agnieszka Popielewicz to jedna z najbardziej znanych poslkich prezenterek telewizyjnych. Mówimy, kim jest i co osiągnęła Agnieszka Popielewicz.

Agnieszka Popielewicz małżeństwo dodano: 15.10.2014 09:57

Jak ma na imię córka Agnieszki Popielewicz? Jakie znaczenie ma jej imię?

Pierwsze lutego na świat przyszła córka znanej i lubianej prezenterki Polsatu Agnieszki Popielewicz. Jakie imię dali swojemu pierwszemu dziecku młodzi rodzice? Co ono oznacza?

agnieszka popielewicz urodziła dodano: 03.02.2013 14:04 | odpowiedz (1)

Agnieszka Popielewicz w serialu Hotel 52. Zostanie aktorką?

Agnieszka Popielewicz nie obawia się nowych wyzwań. Pracująca w mediach była modelka, ma świetne obycie z kamerą, dlatego też spróbowała swoich sił na serialowym planie.

Hotel 52 dodano: 08.09.2011 17:31

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży - co ich łączy? Czy są parą?

Agnieszka Popielewicz niedawno rozwiodła się z mężem. Grzegorz Hyży, znany z popularnego programu TVN-u, rozstał się z żoną... Czy to oznacza, że celebryci są razem? Czy łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń?

grzegorz hyży dodano: 16.12.2014 13:31

Targi Wedding Show Powiedzmy Tak - Kiedy? Gdzie? [PROGRAM]

Już 26 października 2014 roku odbędą się pierwsze targi ślubne Wedding Show Powiedzmy Tak. Mówimy o najciekawszych, polskich targach ślubnych.

ślub dodano: 20.10.2014 12:27

Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit - czy będzie rozwód?

Po trzech latach małżeństwa Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit przechodzą poważny kryzys. Czy ich związek się rozpadnie?

Agnieszka Popielewicz małżeństwo dodano: 16.06.2014 14:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Sykut – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Paulina Sykut – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Paulina Sykut jest obecnie jedną z najwazniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ...

Agnieszka Popielewicz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Agnieszka Popielewicz. Wszystko na temat Agnieszka Popielewicz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.