porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Agnieszka Radwańska NAGO. Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć Radwańską w rozbieranej sesji?

Agnieszka Radwańska razem z 20 sportowcami z całego świata wzięła udział w rozbieranej sesji do specjalnej edycji amerykańskiego magazynu "ESPN Body Issue". Mówimy, gdzie oglądać piękne artystyczne zdjęcia nagich sportowców i kogo poza Isią można na nich zobaczyć.

espn dodano: 10.07.2013 13:20 | odpowiedz (1)

Agnieszka Radwańska NAGO: MEMY już podbijają internet - dlaczego internauci śmieją się z Radwańskiej?

Już nie tylko w ESPN ale na memeach można oglądać jak Agnieszka Radwańska nago pręży się nad basenem. Internauci po obejrzeniu rozbieranej sesji naszej tenisistki nie mieli litości... Dlaczego powstały memy z Radwańską nago? Z czego śmieją się internauci?

agnieszka radwańska dodano: 11.07.2013 17:26

Radwańska NAGO w ESPN. The Body Issue - kto wystąpił, kto się rozebrał, o co chodzi w akcji?

Pięć edycji dodatku magazynu ESPN - The Body Issue i kilkadziesiąt gwiazd sportu nago w ciekawych ujęciach, nawiązujących do dziedziny uprawianego sportu.  O co chodzi w akcji ? Dlaczego Agnieszka Radwańska zgodziła się wziąć udział w rozbieranej sesji?

agnieszka radwańska dodano: 10.07.2013 09:33

Agnieszka RADWAŃSKA NAGO: Co powiedział TERLIKOWSKI o rozbieranej sesji Isi Radwańskiej

Naga sesja Agnieszki Radwańskiej budzi duże kontrowersje. Agnieszka Radwańska bez majtek i biustonosza pozowała dla magazynu ESPN Body Issue, a jej zdjęcia można obejżeć na portalu Mowimyjak.pl. W mediach rozgorzała od razu dyskusja na temat rozebranych zdjęć polskiej tenisistki. Co na temat aktów Isi powiedział Tomasz Terlikowski z Frondy?

agnieszka radwańska dodano: 10.07.2013 10:34 | odpowiedz (1)

Radwańska NAGO: "Nie wstydzę się Jezusa" - co to za akcja? Dlaczego wyrzucono z niej Radwańską? VIDEO

O akcji "Nie wstydzę się Jezusa" zorganizowanej przez Krucjatę Młodych zrobiło się głośno po tym, jak ukazały się w internecie nagie zdjęcia Agnieszki Radwańskiej. Radwańska nago. Radwańska, ambasadorka akcji została z niej wyrzucona - za "niemoralne postępowanie".  Co to za akcja, jaki jest jej cel, kto za nią stoi?

radwańska nago dodano: 12.07.2013 08:00

ROZBIERANA sesja RADWAŃSKIEJ: co o zdjęciach Agnieszki mówi jej matka?

NAGIE ZDJĘCIA RADWAŃSKIEJ - od kiedy w mediach pojawiły się zdjęcia rozebranej Agnieszki Radwańskiej, stale przybywa tych, którzy chcą ten krok tenisistki skrytykować, ale też tych, którzy stają w jej obronie. Wypowiedziała się również matka Agnieszki. Mówimy, co o zdjęciach Agnieszki myśli jej mama.

agnieszka radwańska dodano: 31.07.2013 19:35

Agnieszka RADWAŃSKA NAGO - BEZ NICZEGO! Jakie są OPINIE INTERNAUTÓW o nagiej sesji?

Naga sesja Agnieszki Radwańskiej obiegła już cały internet. Rozebrana i uśmiechnięta Agnieszka tapla się w basenie wśród piłek do tenisa. Czy tenisistka rzeczywiście "idzie szeroką drogą, która prowadzi do czeluści"? Co piszą internauci o nagich zdjęciach Radwańskiej? Radwańska NAGO - podzielcie się waszym zdaniem.

agnieszka radwanska dodano: 10.07.2013 16:34 | odpowiedz (1)

Radwańska NAGO? Nie tylko ona. Jacy inni polscy sportowcy mieli nagie sesje? [ZDJĘCIA]

Agnieszka Radwańska nago w tegorocznym numerze ESPN The Magazine Boddy Issue. Gdzie obejrzeć rozbierane zdjęcia polskiej tenisistki? Poznaj innych sportowców, którzy nie wstydzili się zrzucić stroju przed obiektywem. Kto przed Radwańską zgodził się na nagą sesją? OTO ZDJĘCIA!

agnieszka radwańska dodano: 10.07.2013 17:11

Agnieszka RADWAŃSKA NAGO kontra Natalia Siwiec NAGO: Które ciało ładniejsze? Naturalne czy poprawione?

Agnieszka Radwańska wystąpiła nago w sesji dla ESPN. Zdjęcia nagiej Isi szybko stały się hitem, w Polsce, ale i na granica. Przy okazji internauci przypomnieli sobie o innej Polce, która chętnie pokazuje swoje wdzięki. Natalia siwiec kontra Agnieszka Radwańska nago - która ma lepsze ciało?

agnieszka radwańska dodano: 10.07.2013 15:23 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zenon Martyniuk z zespołu Akcent. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Zenon Martyniuk z zespołu Akcent. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Zenon Martyniuk na scenie obecny jest o 1989 roku. Lider ...

agnieszka radwańska nago szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agnieszka radwańska nago. Wszystko na temat agnieszka radwańska nago na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.