porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile Kuba Wesołowski zapłaci za wesele? Bierze ślub w sierpniu 2013

Jakub Wesołowski (28 l.) szykuje się do hucznego weseliska z narzeczoną Agnieszką Szczurek (26 l.). Już w sierpniu 2013 para stanie na ślubnym kobiercu. Co więcej aktor zorganizuje uroczystość w hotelu pod Warszawą, w którym ma udziały. Wyda na wesele bagatela 100 tysięcy złotych.

Jakub Wesołowski dodano: 14.02.2013 11:09

Kim jest Agnieszka Szczurek, narzeczona Kuby Wesołowskiego?

Związek Kuby Wesołowskiego z Agnieszką Szczurek należy do dość burzliwych. Para ma za sobą poważne kryzysy oraz wielokrotne przekładanie daty ślubu. Mówimy, kim jest narzeczona Kuby Wesołowskiego - piekna Agnieszka Szczurek i jak rozwija się jej kariera zawodowa?

Agnieszka Szczurek modelka dodano: 22.05.2013 09:45

Ile kosztowała podróż poślubna Kuby Wesołowskiego?

Kuba Wesołowski wie, jak zadbać o swoją żonę Agnieszkę. Aktor zabrał swoją ukochaną w niezapomnianą podróż poślubną do Dubaju i na Seszele. Za dwutygodniową wycieczkę zapłacił aż 80 tys zł!

Kuba wesołowski dodano: 03.07.2014 13:25

Wesołowski i Szczurek w podróży poślubnej. Dokąd pojechali?

Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek wyjechali w podróż poślubną! Gdzie nowożeńcy spędzają swój miodowy miesiąc?

Kuba wesołowski dodano: 17.06.2014 07:44

Jak wyglądał ślub Kuby Wesołowskiego?

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek w sobotę powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W małym kościółku pod Warszawą przysięgali sobie miłość aż po grób. Sprawdź, jak wyglądało wesele.

ślub kuby wesołowskiego dodano: 17.06.2014 18:01

Ślub Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek: KIEDY, GDZIE?

Aktor Kuba Wesołowski i dziennikarka Agnieszka Szczurek postanowili stanąć po kilku latach związku na ślubnym kobiercu. Para planuje zawrzeć związek małżeński na początku czerwca 2014 roku. Mówimy o ślubie Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek.

agnieszka szczurek wesołowski dodano: 16.05.2014 14:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Celia Jaunat, dziewczyna Krychowiaka – kim jest?
Celia Jaunat, dziewczyna Krychowiaka – kim jest?

Celia Jaunat, dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, pojawiła się na meczu Hiszpanii ...

AGNIESZKA SZCZUREK szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. AGNIESZKA SZCZUREK. Wszystko na temat AGNIESZKA SZCZUREK na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.