porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Agregaty prądotwórcze - co trzeba wiedzieć o ich użytkowaniu?

Wydajność i żywotność agregatów prądotwórczych zależy nie tylko od ich jakości, ale także od prawidłowego użytkowania i konserwacji. Jeśli zależy nam na sprawnym działaniu zasilanych przez nie odbiorników, musimy dbać o ich stan techniczny.

agregat dodano: 01.12.2014 17:05

Czy warto mieć rezerwowe źródło zasilania w domu?

W każdym domu są odbiorniki wymagające ciągłego zasilania prądem (pompa obiegową c.o., lodówka, zamrażarkę, instalacja alarmowa itp.). Aby mogły one sprawnie funkcjonować w okolicy, w której zdarzają się przerwy w dostawie energii elektrycznej, warto im zapewnić w rezerwowe źródło zasilania. Może nim być np. zasilacz UPS lub agregat prądotwórczy.

agregat prądu dodano: 01.02.2013 16:10

Kiedy w domu jest potrzebne rezerwowe zasilanie? Jak je zapewnić?

W niektórych regionach kraju często zdarzają się przerwy w dostawie energii elektrycznej trwające nawet kilka godzin. Co zrobić, jeśli mieszkamy w takiej okolicy, a w domu mamy wiele urządzeń wymagających ciągłego zasilania - kocioł, kolektory słoneczne, kominek z płaszczem wodnym, czy pompę ciepła? Jak zapewnić sobie rezerwowe zasilanie?

agregat prądu dodano: 07.02.2013 12:18

Niezbędnik prepersa. Jak się przygotować na koniec świata

Apteczka, konserwy, tabletki do odkażania wody, plecak ratunkowy, siekiera... Każdy prawdziwy Preppers ma to wszystko pod ręką i potrafi tego użyć w każdej chwili. Co musisz kupić, żeby tak jak Preppersi być przygotowanym na kataklizm, wojnę lub koniec świata?

koniec świata dodano: 20.10.2015 11:55

Rezerwowe zasilanie. Jak się zabezpieczyć na wypadek przerw w dostawie energii elektrycznej?

Przerwy w dostawie prądu to częsta zimowa bolączka. Jeśli masz dom wyposażony w nowoczesny kocioł, kolektory i/lub kominek z płaszczem wodnym, musisz się liczyć z tym, że w razie przerw w dostawie energii elektrycznej przestaną działać. Warto się przed tym zabezpieczyć. Sposobem na to jest agregat prądotwórczy - co warto o nim wiedzieć?

agregat dodano: 25.11.2014 10:43

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY – czy warto go mieć? Jak wybrać odpowiedni?

Konsekwencją awarii sieci energetycznej są nie tylko brak oświetlenia i możliwości korzystania ze sprzętu elektrycznego i elektronicznego (TV, radioodbiorników, komputerów etc.), ale często też problemy z ogrzewaniem i ciepłą wodą. Skutecznym rozwiązaniem jest wtedy własne źródło prądu.

zasilanie zastępcze dodano: 20.12.2013 12:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Tadeusz Rydzyk i ciekawostki z jego życia

Ojciec Tadeusz Rydzyk to prawdziwie ciekawa postać. Zobacz, czego o ...

agregat prądotwórczy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agregat prądotwórczy. Wszystko na temat agregat prądotwórczy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.