porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zabezpieczyć iglaki w pojemnikach przed zimą?

Tuż przed nastaniem mrozów należy zadbać o iglaki rosnące w donicach przed domem lub na balkonach. Trzeba zabezpieczyć zarówno bryłę korzeniową, jak i części naziemne roślin zimozielonych.

donica dodano: 29.11.2011 19:38

ROŚLINY ZIMĄ. Jak zabezpieczyć krzewy malin przed zimą?

Aby cieszyć się co roku malinami pomyśl, co zrobić, aby malinowe krzewy przeżyły bez uszczerbku zimę. Jest kilka sposobów na uchronienie ich od przemarznięcia.

chochoły dodano: 25.10.2011 08:56

ROŚLINY ZIMĄ. Jak zabezpieczyć krzewy malin przed zimą? Jak osłonić maliny przed zimą?

Jeśli chcesz co roku cieszyć się pięknymi malinami pomyśl, co zrobić, aby malinowe krzewy przeżyły bez uszczerbku zimę. Jest kilka sposobów na uchronienie ich od przemarznięcia. Jak osłonić maliny przed zimą? 

chochoły dodano: 03.11.2012 15:40

Liście mahonii - dlaczego zimą brązowieją?

Mahonia pospolita po zimie dość często nie wygląda zbyt dobrze – jej liście są brązowe i niekiedy zasychają. Czy można temu jakoś zapobiec?

brązowienie liści dodano: 18.02.2013 15:18

JAK ZWALCZAĆ CHWASTY? Jakie popularne środki na chwasty?

Ciepło i deszcz, to doskonałe warunki do szybkiego rozwoju chwastów. Aby się ich pozbyć można stosować metody ekologiczne lub herbicydy typu Roundup lub Starane. Jak skutecznie zwalczać chwasty? Jakie środki chwastobójcze wybrać? Co ma wspólnego ze zwalczaniem chwastów agrowłóknina?

herbicyd dodano: 07.07.2012 09:32

Jak zabezpieczyć rośliny balkonowe przed zimą?

Jak chronić rośliny balkonowe przed zimą? Co z nimi zrobić? Agrowółknina, stroisz, deseczki, sznurki lub zszywacz -  w to musi się zaopatrzyć przed zimą hodowca roślin na balkonie. Podpowiadamy, jak zabezpieczyć rośliny balkonowe przed śniegiem i mrozem.

kwiaty dodano: 07.10.2014 15:50 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]

Podróżnik, kajakarz, zdobywca wielu nagród, ale przede wszystkim człowiek z ...

agrowłóknina szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agrowłóknina. Wszystko na temat agrowłóknina na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.