porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

MAM TALENT: co nas czeka w nowej edycji „Mam talent”? Jakie zmiany w programie?

Na jesieni w TVN kolejna, już 6. edycja programu „Mam talent”. Precastingi dobiegają już końca, po wakacjach widzowie będą mogli oglądać nowe odcinki show. Co nowego w programie? Czego mogą się spodziewać widzowie? Mówimy, co nowego w programie „Mam talent”.

mam talent precastingi dodano: 10.07.2013 17:28

You Can Dance 7. WYGRAŁ BRIAN. Kto zatańczył w FINALE programu?

You Can Dance, YCD online 7. edycja Po prostu tańcz! 30 maja 2012 roku odbył się półfinał siódmej edycji You Can Dance. Po zaciętych bojach na parkiecie finał wywalczyła Ania Matlewska i Brian Poniatowski. Jak zaprezentowali się finaliści You Can Dance 7? Kto ma większe szanse na wygraną? Mówimy, kto zatańczy w finale tanecznego show TVN (6 czerwca 2012, godz. 21.30).

Ania Matlewska dodano: 31.05.2012 13:04 | odpowiedz (2)

Kim jest PATRICIA KAZADI, prowadząca polską edycję You Can Dance - Po prostu tańcz?

Patricię Kazadi to polska celebrytka, piosenkarka i tancerka oraz niezawodowa aktorka. Ta młoda kobieta jest w połowie Kongijką, choć urodziła się w Polsce. Większość zna ją jako prezenterkę programów telewizyjnych. Jej fani kochają Patricię za jej zdolności taneczne i muzyczne. Kim jest Patricia?

BRIAN PONIATOWSKI YCD dodano: 13.04.2012 07:01 | odpowiedz (1)

Kim jest AGUSTIN EGURROLA, juror polskiej edycji YOU CAN DANCE - Po prostu tańcz?

Agustina Egurrolę zna niemal każdy, kto choć raz miał przyjemność oglądać program rozrywkowy You Can Dance - Po prostu tańcz. Agustin, razem z Kingą Rusin i Michałem Pirógiem, zasiada za jurorskim stołem i jest przewodniczącym. Mało kto jednak wie, jak zaczęła się jego przygoda z tańcem.

BRIAN PONIATOWSKI YCD dodano: 16.04.2012 06:40

Mam Talent 7. Kto wystąpił w finale show?

W sobotę 6 grudnia odbył się finał 7. edycji programu Mam Talent. W finale show wzięło udział 10 finalistów, ale zwycięzca był tylko jeden. To młody Adrian Makar, wychowanek domu dziecka w Dubience.

Adrian Makar dodano: 08.12.2014 15:29
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]

Helmut Kohl to polityk znany przede wszystkim z tego, że ...

Agustin Egurrola szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Agustin Egurrola. Wszystko na temat Agustin Egurrola na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.