porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Klimatyzacja samochodowa: kiedy trzeba napełnić?

Nadchodzi lato, a zatem w naszych autach przywracamy do życia klimatyzację dającą komfort w gorące dni. Czasem okazuje się, że coś z nią jest nie tak i układ nie chłodzi. Mówimy, kiedy do tego dochodzi i co wtedy robić.

klimatyzacja dodano: 02.06.2014 15:47

Jakie są rodzaje klimatyzacji samochodowych?

Działanie klimatyzacji w samochodzie jest takie samo bez względu na rodzaj posiadanej instalacji. Różnice polegają na wygodzie używania tego urządzenia przez kierowcę. Mówimy jakie typy układów stosują producenci naszych aut. Jakie są rodzaje klimatyzacji samochodowych?

auto dodano: 23.06.2013 21:12

Jak dbać o klimatyzację samochodową? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie

Instalacja klimatyzacyjna w samochodzie wymaga regularnego doglądania. Zwracamy uwagę, że by dobrze sprawdzić układ, nie zawsze wystarczy najprostszy zakład dysponujący jedynie automatyczną maszyną do uzupełniania czynnika chłodzącego i oleju. Mówimy jak dbać o „klimę”. Jak dbać o klimatyzację samochodową? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?

auto dodano: 04.07.2013 10:47

Na czym polega działanie klimatyzacji w samochodzie?

To nie tylko wielki komfort w kabinie auta w upalnych letnich miesiącach. Klimatyzacja samochodowa ma również bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Mówimy jak działa „klima” w aucie. Na czym polega działanie klimatyzacji w samochodzie?

auto dodano: 03.07.2013 20:33

Kiedy zrobić przegląd klimatyzacji w samochodzie?

Prawidłowa eksploatacja klimatyzacji w samochodzie wymaga, aby przynajmniej raz w roku poddać go okresowemu przeglądowi. Przeważnie robimy to tuż przed początkiem letniego sezonu. Nie należy jednak wyczekiwać upalnych dni – najlepiej dokonać przeglądu z nadejściem wiosny.

czyszczenie klimatyzacji samochodowej dodano: 21.03.2012 10:07 | odpowiedz (1)

Jaki klimatyzator do mieszkania?

Klimatyzator w mieszkaniu to dobry sposób na upały. Jeśli w twoim mieszkaniu jest duszno i gorąco, pomyśl o klimatyzacji. Dostępne na rynku klimatyzatory są estetyczne i funkcjonalne. Zanim kupisz klimatyzator, sprawdź jaki będzie odpowiedni do twojego mieszkania. Jak dobrać klimatyzator?

fala upałów dodano: 28.07.2013 17:51 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michał Szyba?

Mecz o brązowy medal mistrzostw świata w piłce ręcznej w ...

Air Condition szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Air Condition. Wszystko na temat Air Condition na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.