porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ZBIÓRKA NAKRĘTEK. Po co zbieramy plastikowe nakrętki?

W wielu firmach oraz przy okazji imprez publicznych pojawia się akcja zbierania plastikowych nakrętek, przypominająca tak popularną w PRL akcję zbierania makulatury. Po co to wszystko?

nakrętki zbiórka dodano: 30.09.2011 10:26 | odpowiedz (1)

XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jaki jest cel akcji w 2012 roku?

Dla kogo Jurek Owsiak i jego fundacja zbierają pieniądze? 8 stycznia 2012 roku po raz XX odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zbierała środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

9 stycznia 2012 dodano: 08.01.2012 18:59

WOŚP 2015: jak przyłączyć się do akcji nie wychodząc z domu?

W czasie 22 finałów Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała i przekazała do szpitali w Polsce sprzęt o wartości 590 mln zł. Dla tych, którzy w tym roku chcieliby wesprzeć akcję bez wychodzenia z domu mamy dobrą wiadomość - można to zrobić na wiele sposobów!

23 Finał WOŚP dodano: 08.01.2015 09:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewa Telega - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Ewa Telega to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Niedługo zobaczymy ...

akcja charytatywna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. akcja charytatywna. Wszystko na temat akcja charytatywna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.