porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak odebrać poród w samochodzie? Jak postępować, gdy zaczniesz rodzić w drodze do szpitala?

Kiedy w drodze do szpitala czujesz, że akcja przyspiesza, nie panikuj. Tak czy tak urodzisz - innego wyjścia nie ma. Jeśli ciąża przebiegała prawidłowo, a dziecko jest ułożone główką w dół, to wszystko powinno zakończyć się szczęśliwie.

łożysko dodano: 06.02.2013 14:15

Jak oswoić lęk przed porodem?

Myśl o porodzie spędza ci sen z powiek? Nasłuchałaś się koszmarnych szpitalnych opowieści? Stop – pora się zresetować i pokonać lęk przed porodem. Podpowiemy ci, co zrobić, aby przestać się bać.

bóle porodowe dodano: 07.08.2012 09:05

Jak rozpoznać objawy rozpoczynającego się porodu?

Poród nie zaczyna się nagle – organizm na kilka tygodni przed zaczyna się do niego przygotowywać. Można to poznać po objawach, które łatwo pomylić z objawami akcji porodowej. Opisujemy i jedne, i drugie, abyś mogła zorientować się, czy to już właściwy poród, czy dopiero jego zapowiedź.

czop śluzowy dodano: 02.12.2011 07:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiesław Gołas - kim jest?
Wiesław Gołas - kim jest?

Wiesław Gołas to legenda polskiego kina. Sympatię widzów zaskarbił sobie ...

akcja porodowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. akcja porodowa. Wszystko na temat akcja porodowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.