porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak polski futbol próbuje wejść na giełdę? Czy to sposób na wyplenienie korupcji?

Jeden z artykułów na temat kryzysu w klubie ŁKS przypomniał nam dawno zapomniany pomysł – wprowadzenia futbolu na giełdę. Tak aby twarde reguły biznesowe wypleniły z niego korupcję, amatorszczyznę i fatalny styl zarządzania.

AFERA KORUPCYJNA dodano: 30.11.2011 23:11

Jak ograniczyć ryzyko inwestycyjne w wypadku drobnego inwestora?

Gdy jesteśmy drobnymi inwestorami giełdowymi - warto planować inwestycje długoterminowo. Nie wygramy z zawodowymi spekulantami i ich programami komputerowymi, które decydują o sprzedaży lub kupnie aktywów w ułamku sekundy.

inwestycje dodano: 27.12.2014 17:45

Jakie mogą być rodzaje akcji?

Swoje pieniądze warto pomnażać, a jednym ze sposobów jest inwestowanie w akcje spółek giełdowych. Na akcjach możemy zarobić o wiele więcej niż na innych instrumentach finansowych, ale też większe jest związane z nimi ryzyko.

dywidenda dodano: 09.04.2014 14:57

Jak INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE, by oszczędzić na emeryturę?

Każdy może spróbować inwestować na giełdzie. Zobacz kilka prostych wskazówek, które pomogą ci zarobić na giełdzie i odłożyć na emeryturę. Jak to robić, by nie stracić? Które spółki wybrać? Jak działa Giełda Papierów Wartościowych (GPW)? Kiedy na giełdzie akcje rosną, kiedy spadają?

giełda dodano: 30.11.2011 17:51

Po co zbierać plastikowe nakrętki od butelek?

Nakrętki z butelek PET zbiera coraz więcej osób i instytucji. Kilogram plastikowych nakrętek od butelek PET przekazanych do recyklingu kosztuje około 70 groszy, a koszt wózka inwalidzkiego to koszt rzędu 4-6 tys. zł.

nakrętki dodano: 28.10.2011 17:13

Lokaty, akcje czy konta emerytalne, czyli jak oszczędzać na emeryturę?

30-letniemu małżeństwu godne życie na emeryturze zapewni odkładanie 10% dochodów. 40-latkowie muszą oszczędzać sumę dwa razy większą, a osoby w wieku 50 lat – aż połowę swojej pensji.

emeryci dodano: 17.10.2011 11:46 | odpowiedz (1)

TVN na sprzedaż! Kto i za ile kupi polską telewizję?

Jedna z największych polskich stacji komercyjnych niedługo zmieni głównego właściciela. Udziały TVN, który obecnie należy do grupy ITI oraz grupy Canal +, już zostały wystawione na sprzedaż. Spółka wyceniana jest na 5 mld złotych. Kto wykupi większość akcji TVN?

sprzedaż dodano: 18.10.2014 09:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Józef Pawłowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Józef Pawłowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Józef Pawłowski jest polskim aktorem, znanym z roli głównej w ...

AKCJE szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. AKCJE. Wszystko na temat AKCJE na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.