porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Moda na lofty wśród celebrytów. Zobacz, gdzie zamieszka Tomasz KAROLAK

Tomasz KAROLAK zamieszka w nietypowym lofcie na warszawskim Mokotowie. Aktor kupił w Warszawie loft za 2 miliony zł.  Nietypowy loft, bo nie jest to rewitalizacja dawnego przemysłowego obiektu, a nowo budowany tzw. soft-loft, utrzymujący klimat swojego pierwowzoru.

celebryta dodano: 07.10.2011 19:22

Kim jest KATARZYNA MACIĄG, aktorka grająca w serialu GŁĘBOKA WODA?

Piękna i skromna Mika z serialu "Głęboka woda" zdobywa coraz większą popularność wśród widzów. Kim jest Katarzyna Maciąg, która wciela się w tę rolę?

aktorka dodano: 13.04.2012 06:25

Kim jest ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI? Kogo zagra w filmie Andrzeja Wajdy WAŁĘSA?

Zbigniew Zamachowski pojawi się w obsadzie filmu "Wałęsa" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Zagra w nim Nawiślaka, pracownika SB.

Andrzej Wajda dodano: 23.01.2012 17:02

W kogo wcielił się PAWEŁ DELĄG w produkcji National Geographic Channel "Wojny Imperiów"?

Popularny polski aktor Paweł Deląg wcielił się w postać Marka Antoniusza w fabularyzowanej superprodukcji „Wojny Imperiów”. Gdzie i kiedy można obejrzeć dokument o upadku Imperium Rzymskiego?

dokument dodano: 14.11.2011 14:52

Rak krtani - OBJAWY i SYMPTOMY - CHOROBA JERZEGO STUHRA

Rak krtani najczęściej atakuje mężczyzn i występuje zwykle między 45 a 75 rokiem życia. Na raka krtani choruje m.in. Jerzy Stuhr, aktor, reżyser. Jest to patologiczny rozwój złośliwych komórek w obrębie błony śluzowej krtani.

chemioterapia dodano: 30.01.2012 10:04

SERIAL NA WSPÓLNEJ W TVN! W jaką rolę wcielił się aktor Maciej Jachowski?

Od 2010 roku Macieja Jachowskiego możemy podziwiać w serialu NA WSPÓLNEJ w roli Piotra Czubaka. Niestety, małżeństwo Piotra i Gosi przeżywa ostatnio wielki kryzys. Dlaczego Gosia odeszła od męża? Jaki naprawdę okazał się Piotr? Zobacz, jaką postać gra w NA WSPÓLNEJ Maciej Jachowski.

39 i pół dodano: 17.02.2012 11:42

Czy Brad Pitt zakończy karierę aktorską? Czym się zajmie filmowy amant na emeryturze?

Brad Pitt, swego czasu najseksowniejszy facet na Ziemi, gwiazdor Hollywood, połowa słynnego duet zwanego Brangeliną chce porzucić aktorstwo! W 2011 roku był jednym z najlepiej zarabiających aktorów na świecie. Może nie musi już pracować? Co będzie robić na emeryturze?

Angelina Jolie dodano: 23.01.2012 09:25

Jak się nazywa i kim jest nowa dziewczyna PIOTRA ADAMCZYKA?

Piotr Adamczyk nie był długo sam. Po rozstaniu z Anną Czartoryską w jego ramiona wpadła nowa piękność Katarzyna Gwizdała. Kim jest nowa miłość Adamczyka? 

aleksandra adamczyk dodano: 07.01.2012 09:32

Kogo zagra Henryk Gołębiewski w serialu "Galeria"?

Henryk Gołębiewski, zapamiętany z seriali takich jak "Stawiam na Tolka Banana", czy "Podróż za jeden uśmiech" oraz filmu "Edi" powraca na szklany ekran. Można będzie go zobaczyć w serialu "Galeria", gdzie wciela się w czarny charakter. Kogo zagra w serialu "Galeria" Henryk Gołębiewski?

Dziki dodano: 10.12.2012 11:33

Kim był zmarły 4 grudnia 2011 roku Adam Hanuszkiewicz?

Adam Hanuszkiewicz zmarł w Warszawie w wieku 87 lat. Kim dla polskiego teatru był ten aktor i reżyser? Z czego zasłynął, dlaczego był tak ceniony? Mówimy, kim był Adam Hanuszkiewicz.

Adam Hanuszkiewicz dodano: 05.12.2011 10:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marcin Wójcik: kim jest autor książki W rodzinie ojca mego?

Marcin Wójcik napisał  książkę w "W rodzinie ojca mego", która ...

AKTOR szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. AKTOR. Wszystko na temat AKTOR na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.