porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

O czym jest nowy program rozrywkowy TVN STYLE Perfekcyjna Pani Domu z Małgorzatą Rozenek? Jak zgłosić się do programu?

Pierwowzorem polskiej wersji programu "Perfekcyjna Pani Domu" jest wersja brytyjska, którą prowadzi słynna dziennikarka Anthea Turner. Mówimy, o czym jest nowe show TVN z Małgorzatą Rozenek, pod tytułem Perfekcyjna Pani Domu, oraz gdzie i kiedy będzie można program obejrzeć.

aktorka dodano: 02.03.2012 06:58 | odpowiedz (1)

Co radzi MAŁGORZATA ROZENEK jako PERFEKCYJNA PANI DOMU? Jak pozbyć się sierści z ubrań i kanapy? Jak zrobić obrączki na serwetki?

Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu uczy Polki, jak dbać o czystość i porządek w domu. W piątym odcinku programu Perfekcyjna Pani Domu podzieliła się swoimi sposobami na zrobienie obrączek na serwetki, pozbycie się sierści zwierząt z ubrań i mebli czy zrobienie cukru pudru. Mówimy, co radzi polska Anthea Turner.

aktorka dodano: 26.04.2012 12:47 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Mariotti - kim jest?
Monika Mariotti - kim jest?

Monika Mariotti zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

aktor Jacek Rozenek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aktor Jacek Rozenek. Wszystko na temat aktor Jacek Rozenek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.