porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kogo EWA ZIĘTEK zagra w serialu "Barwy szczęścia"?

Ewa Ziętek dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia". Kogo zagra aktorka znana m.in. z roli Marty w "Złotopolskich"? W których odcinkach "Barw szczęścia" będzie można ją zobaczyć?

Barwy Szczęścia dodano: 30.01.2012 21:12

Kim jest KATARZYNA MACIĄG, aktorka grająca w serialu GŁĘBOKA WODA?

Piękna i skromna Mika z serialu "Głęboka woda" zdobywa coraz większą popularność wśród widzów. Kim jest Katarzyna Maciąg, która wciela się w tę rolę?

AKTOR dodano: 13.04.2012 06:25

Z kim rozwiodła się Małgorzata Foremniak?

Małgorzata Foremniak w końcu postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Waldemarem Dzikim. Zobacz kim jest jej mąż aktorki i dlaczego para się rozwodzi z tym znanym polskim reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym?

Małgorzata Foremniak dodano: 06.11.2011 22:27

Kim jest Viola Kołakowska? Kogo zagra w serialu "Szpital"?

Aktorka Violetta Kołakowska, która prywatnie jest matką dzieci aktora Tomasza Karolaka, wraca do pracy. Będzie ją mozna zobaczyć w serialu "Szpital", gdzie zagra jedną z pacjentek. Co się wydarzy w tym odcinku?

kogo zagra Kołakowska dodano: 24.04.2013 14:18

Kim jest ALEKSANDRA HAMKAŁO, odkrycie polskiego kina?

Aleksandra Hamkało podbiła polskie kino. Nie boi się odważnych erotycznych scen, jakie można oglądać np. w filmie "Big Love", w którym gra główną rolę. Zobacz, w jakich filmach i serialach do tej pory zagrała.

Aleksandra Hamkało dodano: 27.02.2012 16:59

Kiedy rozwód Magdaleny Różczki, aktorki znanej z serialu "Lekarze"?

Magdalena Różczka i jej mąż Michał Marzec to kolejna para show–biznesu, której nie udało się wytrwać w małżeństwie. Już za chwilę odbędzie się ich pierwsza rozprawa rozwodowa.

Katarzyna Figura dodano: 25.04.2013 12:45

Dlaczego aktorka Ilona Ostrowska - słynna LUCY z RANCZA - rozwiodła się z reżyserem Jackiem Borcuchem?

Przez osiem lat uchodzili za idealną parę, niestety 10 stycznia 2012 roku Ilona Ostrowska, słynna Lucy z "Rancza", rozwiodła się z reżyserem Jackiem Borcuchem. Powodem podobno była małżeńska zdrada.

córka Frycza dodano: 11.01.2012 12:00 | odpowiedz (2)

Kto mógłby zastąpić Hankę Mostowiak w serialu M jak miłość?

Widzowie „M jak miłość” po raz ostatni mogli podziwiać Małgorzatę Kożuchowską w roli Hanki Mostowiak. Sprawdź, kogo widzowie serialu widzieliby w roli ukochanej Hanki Mostowiak?

Agnieszka Sienkiewicz dodano: 08.11.2011 10:28

Jak ELŻBIETĘ CZYŻEWSKĄ pamiętają przyjaciele? Jakie sekrety ukryte są w premierowej książce o "polskiej Marilyn Monroe"?

Elżbieta Czyżewska, nazywana "polską Marilyn Monroe" i "Cybulskim w spódnicy", to aktorka kontrowersyjna i wybitnie zdolna, kochana i nienawidzona, która wciąż budzi w pamięci przyjaciół huragan emocji. Co mówią o niej jej bliscy i ludzie, którzy ją znali? Przeczytaj w książce  Izy Komendołowicz "Elka" (premiera 25 stycznia 2012 roku).

Agnieszka Holland dodano: 16.01.2012 08:20

O czym jest nowy program rozrywkowy TVN STYLE Perfekcyjna Pani Domu z Małgorzatą Rozenek? Jak zgłosić się do programu?

Pierwowzorem polskiej wersji programu "Perfekcyjna Pani Domu" jest wersja brytyjska, którą prowadzi słynna dziennikarka Anthea Turner. Mówimy, o czym jest nowe show TVN z Małgorzatą Rozenek, pod tytułem Perfekcyjna Pani Domu, oraz gdzie i kiedy będzie można program obejrzeć.

aktor Jacek Rozenek dodano: 02.03.2012 06:58 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Pola Pospieszalska, wokalistka: kim jest?

Pola Pospieszalska to polska wokalistka, która robi międzynarodową karierę. Kim ...

aktorka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aktorka. Wszystko na temat aktorka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.