porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile naprawdę zarabiają gwiazdy polskich seriali?

W porównaniu z przeciętnymi polskimi zarobkami gaże gwiazd seriali są kosmicznie wysokie. Rozpoznawalne gwiazdy za jeden dzień zdjęciowy dostają więcej niż wynosi miesięczna średnia krajowa!

anka-mucha.blogspot.com dodano: 11.10.2011 15:21 | odpowiedz (1)

Dlaczego Polacy oglądają seriale? JULIA SERIAL TVN bije rekordy popularności, dlaczego?

Julia, Prosto w serce, M jak miłość, Klan, Pierwsza miłość - to tylko niektóre tytuły popularnych seriali. Ponad połowa Polaków ogląda seriale. Nagłośniona śmierć Hanki Mostowiak w serialu M jak miłość pokazała jak wielką popularnością w Polsce cieszą się seriale oglądane na antenie stacji: TVN, Polsat, TVP, TVN 7, HBO, Seriale TVP i inne. W czym tkwi fenomen seriali? Mówimy, dlaczego Polacy oglądają seriale.

bohaterowie dodano: 10.05.2012 12:09

Mamma Mia. Jacy aktorzy grają w musicalu w Teatrze Roma?

Dariusz Kordek, Robert Rozmus, Anna Sroka, Barbara Melzer i Jan Bzdawka to niektórzy z wykonawców, którzy pojawiają się w obsadzie premierowego musicalu „Mamma Mia” na deskach stołecznego Teatru Roma. Kogo zagrają?

Mamma Mia dodano: 24.02.2015 06:28

JACY SĄ NAJLEPSI aktorzy w historii polskiego kina?

Polscy aktorzy, co prawda wielkiej kariery na zachodzie nigdy nie rozbili, to trzeba przyznać w naszych rodzimych produkcjach prezentowali wielką klasę. Oto czołówka najlepszych polskich aktorów:

Bogusław Linda dodano: 18.04.2012 18:32

Czy do teatru chodzą kulturalni ludzie?

Wiele lat mówiono nam, że ci, którzy chodzą do teatru, o operze nie wspominając, to ludzie kulturalni. Uczestniczą bowiem w zdarzeniach elitarnych, do jakich zalicza się spektakl teatralny czy operowy, a więc mają wysublimowany gust, smak i są eleganccy w obejściu. Czy to na pewno prawda?

dobre wychowanie dodano: 29.05.2012 23:14

Kim jest Antonio Banderas, najbardziej seksowny aktor Hollywood?

Antonio Banderas to od dwóch dekad wciąż najbardziej seksowny aktor Hollywood. Pochodzący z Hiszpanii gwiazdor nie dał się zaszufladkować jako Zorro czy macho. Od lat użycza głosu postaci Kota w Butach w animacji „Shrek”. Ostatnio znów zagrał u swojego mistrza – Pedro Almodóvara.

Almodovar dodano: 19.10.2011 10:35

Mark Hamill: kariera, rodzina

Mark Richard Hamill urodził się 25 września 1951 w Concord w Kaliforni. Jest synem kapitana marynarki, ma sześcioro rodzeństwa. Rola Luka Skywalkera stała się jego artystycznym przekleństwem

gwiezdne wojny dodano: 17.12.2015 12:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

aktorzy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aktorzy. Wszystko na temat aktorzy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.