porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Akwarium morskie czy słodkowodne? A może w stylu japońskim?

Akwaria stoją już nie tylko w salonie. Możemy wybrać przenośne, połączone z ogródkiem, wbudowane w kabinę prysznicową lub kuchenną ścianę. Ale na które się zdecydować? Morskie czy słodkowodne? A może na akwarium w stylu japońskim – ryuboku, mizube, ragwork lub iwagumi?

akwaria morskie dodano: 03.09.2013 17:35

Od czego zacząć hodowlę rybek w akwarium

Rybki to wyjątkowo niekłopotliwe zwierzątka. Wystarczy, że zajmiemy się nimi przez kilka minut dziennie i co jakiś czas wymienimy wodę. Za to obserwacja tego, co się dzieje w akwarium jest fascynująca.

dojrzewanie akwarium dodano: 17.12.2013 15:00

Akwaria morskie w salonie - jakie i gdzie ustawić?

Akwaria znów są w modzie. Najbardziej efektowne to te słonowodne z koralowcami i egzotycznymi rybami. W salonie równie pożądane jak telewizor i kominek. Wprowadzają do wnętrza element magii.

akwaria słonowodne dodano: 29.08.2013 12:53

Jak wymieniać wodę w akwarium?

Wymiana wody jest bardzo ważna nie tylko dla utrzymania zbiornika w czystości, ale i dla zdrowia rybek. Należy wykonywać ją umiejętnie, aby nie spowodować większych problemów. Jak powinno się wymieniać wodę w akwarium?

choroby rybek akwariowych dodano: 11.02.2013 06:47

Jak wymieniać wodę w akwarium?

Wymiana wody w akwarium wydaje się błahą sprawą, tymczasem bardzo łatwo tu o błąd. Jeżeli wymieniasz całą wodę za jednym razem, to z znak, że powinieneś przeczytać nasz artykuł. Jak i co ile wymieniać wodę w akwarium?

akwarium jak dbać dodano: 25.01.2014 11:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?

Bobbi Kristina 31 stycznia 2015 roku trafiła do szpitala, po ...

akwarium szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. akwarium. Wszystko na temat akwarium na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.