porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zadbać o bezpieczne okna? Jakie ROLETY i ALARM?

Czy rolety zewnętrzne wystarczą, by się zabezpieczyć przed włamaniem? Jakie rolety wybrać, aby zniechęcić włamywacza? 

bezpieczne okna dodano: 08.09.2012 11:09

Dlaczego alarm nie działa?

Od systemu alarmowego oczekujemy, że będzie chronił nas przed intruzami. Zadbajmy więc o to, żeby nic nie zakłócało działania wchodzących w jego skład urządzeń. Mówimy dlaczego alarm nie działa.

czujki dodano: 16.01.2012 09:11

Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem? Zabezpieczenie przed włamaniem - ZASADY

Podczas naszej nieobecności dom nie powinien zostać bez ochrony. Nie musimy na nią jednak wydawać majątku. Aby zniechęcić złodzieja przed włamaniem, wystarczy kilka prostych zabiegów. Oczywiście alarm i monitoring tylko poprawią skuteczność naszych zabezpieczeń, ale nie są obowiązkowe.

dom dodano: 22.07.2013 08:51

Jak się zabezpieczyć przed wybuchem gazu? Wybuch gazu - jak się uchronić?

Obecność gazu w domu pociąga za sobą ryzyko jego wybuchu. Sprawdź, jak możesz się zabezpieczyć przed wybuchem gazu. Czy wystarczy sprawna wentylacja w pomieszczeniu z urządzeniem na gaz, czy konieczne są inne zabezpieczenia? Wybuch gazu - jak się przed nim zabezpieczyć?

awaria dodano: 14.11.2013 14:42

KRADZIEŻ OKIEN. Jak zabezpieczyć okna przed włamaniem?

Masz obawy, że ktoś wejdzie przez okno i Cię okradnie? Nie chcesz montować krat, by nie czuć się we własnym mieszkaniu jak w więzieniu? Zastosuj zabezpieczenia, które mogą je zastąpić. Jak zabezpieczyć okna przed włamaniem?

czujki kontaktronowe dodano: 16.04.2012 20:11

Jak złodzieje włamują się do mieszkań? Jakie punkty mieszkania zabezpieczyć? ZABEZPIECZENIE MIESZKANIA

Lato to dla włamywaczy czas żniw. Korzystając z nieobecności lokatorów potrafią ogołocić mieszkanie ze wszystkiego co może być cenne. Podpowiadamy, kto musi szczególnie uważać i jak się chronić przed włamaniem. Jak zabezpieczyć swoje mieszkanie, żeby podczas wyjazdu nie przytrafiło się nic złego?

balkon dodano: 25.07.2012 10:55

Jakie są sygnały alarmowe? [TABELA SYGNAŁÓW ALARMOWYCH]

Od czasu do czasu w całym kraju rozbrzmiewają syreny alarmowe – zwłaszcza gdy przeprowadzane są kontrole ich stanu technicznego. Warto wiedzieć, jaki rodzaj sygnału jest dla nas ostrzeżeniem.

alarm co oznacza dodano: 23.10.2013 10:02

Co zautomatyzować w ogrodzie?

Automatyka ogrodowa - co to takiego? Warto wiedzieć, że zautomatyzować można niemal wszystko, także ogród. W czym może pomóc automatyka ogrodowa?

automatyczne nawadnianie dodano: 26.03.2014 12:59

Systemy alarmowe - jakie są podstawowe elementy systemów alarmowych?

Na system alarmowy składa się szereg zależnych od siebie urządzeń, które jedynie jako całość, tworzą system pozwalający na właściwą ochronę, czyli wykrycie wtargnięcia osób nieuprawnionych do domu lub innych obiektów. Poznaj podstawowe urządzenia,  z jakich składają się systemy alarmowe.

czujki alarmu dodano: 25.08.2012 13:05 | odpowiedz (1)

Jak zabezpieczyć dom przed złodziejem?

Jak pokrzyżować plany złodziejowi? Jak uchronić mieszkanie przed pożarem, zalaniem lub inną szkodą? Jak znaleźć dobrą polisę ubezpieczeniową? Podpowiadamy, jak zabezpieczyć dom przed kradzieżą lub nieszczęśliwym wypadkiem.

bezpieczeństwo dodano: 23.01.2012 12:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

alarm szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. alarm. Wszystko na temat alarm na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.