porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy wiesz, o czym pisała pracę magisterską Ola Kwaśniewska?

Aleksandra Kwaśniewska – córka prezydenckiej pary Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich – tytuł magistra zdobyła pisząc pracę, która wcale nie dotyczyła polityki. Z jej "magisterki" mogliby korzystać raczej sportowcy, a nie politycy...  O czym Ola Kwaśniewska napisała swoją pracę magisterską?

magister dodano: 20.09.2012 11:00

Kto popiera EUROPĘ PLUS A. Kwaśniewskiego? Czy Europa+ to alternatywa dla lewicy?

Europa Plus wprowadziła zmiany w polskiej lewicy. Połączenie poglądów Aleksandra Kwaśniewskiego oraz idei Ruchu Palikota może być zaskakujące i odświeżające dla polskiej polityki. Zobacz, kto popiera, a kto jest przeciwny inicjatywie Aleksandra Kwaśniewskiego, Marka Siwca oraz Janusza Palikota.

Europa Plus dodano: 03.04.2013 14:21

Dlaczego Ryszard Kalisz został zawieszony w SLD?

Ryszard Kalisz to jeden z najbardziej popularnych polityków. Choć z SLD związany jest od lat, od zawsze prezentował dosyć liberalne poglądy i nieraz prezentował odmienne stanowisko od kolegów z partii. 6 marca 2013 roku posła SLD spotkała niemiła niespodzianka - kierownictwo partii zawiesiło go w prawach posła. Skąd takie drastyczne posunięcie w stosunku do lubianego przez większość posła Kalisza? Mówimy, dlaczego SLD zawiesiło Ryszarda Kalisza.

Dariusz Joński dodano: 07.03.2013 06:47

DIETA KAPUŚCIANA zwana PREZYDENCKĄ. Czy jest skuteczna i bezpieczna? Na czym polega?

Dieta kapuściana zwana jest też „dietą cudotwórczej zupy”, a w Polsce – prezydencką (ponoć to na niej znacznie schudł swojego czasu prezydent Aleksander Kwaśniewski). W roli głównej – oczywiście kapusta. Jak długo trwa dieta kapuściana? Czy stosując ją, można jeść tylko zupę z kapusty? Jakie są przeciwwskazania?

dieta kapuściana dodano: 28.03.2012 12:12

90 urodziny Wojciecha Jaruzelskiego. Sprawdź, kto bawił się na przyjęciu w hotelu Hyatt

Generał Wojciech Jaruzelski swoje 90 urodziny świętował 6 lipca 2013 r. w hotelu Hyatt w Warszawie. Na imprezie nie zabrakło przyjaciół i znajomych autora stanu wojennego m.in. byłego premiera Józefa Oleksego czy szefa tygodnika „Nie” Jerzego Urbana. Kto jeszcze się bawił na urodzinach generała Jaruzelskiego?

Barbara Jaruzelska dodano: 12.07.2013 08:39

Aleksander Kwaśniewski z Twojego Ruchu. Kim jest b. polityk z partii Palikota?

Aleksander Kwaśniewski jest jednym z polityków działających w partii Twój Ruch, Janusza Palikota. Jego nazwisko pojawiło się na liście kandydatów do europarlamentu, jednak szybko zostało skreślone. Dlaczego? Kim jest Aleksander Kwaśniewski? Co o nim wiemy?

dariusz kwaśniewski dodano: 29.03.2014 14:46

Kim są rodzice Kuby Badacha, męża Oli Kwaśniewskiej? Kim jest Tadeusz Badach?

Kuba Badach, mąż Aleksandry Kwaśniewskiej, jest postacią znaną, ale mało kto pamięta, że również jego ojciec nie jest postacią anonimową. Mówimy, kim jest Tadeusz Badach.

Aleksandra Kwaśniewska dodano: 25.09.2012 11:22

Kim jest KUBA BADACH, narzeczony Oli Kwaśniewskiej?

Kuba Badach ostatnio często pojawia się w prasie kolorowej, a to za sprawą Aleksandry Kwaśniewskiej, córki byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego. Bo Kuba to jej narzeczony, a już wkrótce mąż. Ale Kuba Badach to także niezwykle zdolny młody człowiek. Kim jest Kuba Badach?

Aleksandra Kwaśniewska dodano: 20.09.2012 15:58 | odpowiedz (3)

Afera podsłuchowa: o czym rozmawiali Ryszard Kalisz i Aleksander Kwaśniewski w restauracji "Sowa i Przyjaciele"?

Kolejne nagrania z afery taśmowej ujrzały światło dzienne. Tym razem ujawniono sekretne spotkanie byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego i posła Ryszarda Kalisza w  restauracji „Sowa i Przyjaciele”. W rozmowie padają oskarżenia m.in. o korupcję w MON.

afera podsłuchowa dodano: 13.07.2015 16:02

Jak być żoną polityka? Co to znaczy być PIERWSZĄ DAMĄ RP?

Bycie PIERWSZĄ DAMĄ RP to ciężka praca. Życie pod lupą dziennikarzy i bycie wizytówką urzędu, to ciężkie wyzwanie. Żony mężów, czy podpory polityki? Jak radzić sobie ze stresem u boku męża prezydenta? Jak dbać o męża i niezapomnieć o sobie, radzą prezydentowe.

 

Danuta Wałęsa dodano: 03.02.2015 12:27 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ulrich Merkel: kim jest były mąż kanclerz Angeli Markel?

Ulrich Merkel - jego nazwisko zna prawie każdy. Wszystko dzięki byłej ...

Aleksander Kwaśniewski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Aleksander Kwaśniewski. Wszystko na temat Aleksander Kwaśniewski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.