porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak się nazywa i kim jest nowa dziewczyna PIOTRA ADAMCZYKA?

Piotr Adamczyk nie był długo sam. Po rozstaniu z Anną Czartoryską w jego ramiona wpadła nowa piękność Katarzyna Gwizdała. Kim jest nowa miłość Adamczyka? 

AKTOR dodano: 07.01.2012 09:32

Kim jest nowa dziewczyna Piotra Adamczyka? To aktorka Katarzyna Gwizdała

W jesienno-zimowy sezon teatralny Piotr Adamczyk (39 l.) wszedł z nową niewiastą u boku. Pokazał ją światu w warszawskim Hotelu Bristol podczas gali wręczenia nagród teatralnych Feliksów Warszawskich. Kim ona jest? To aktorka i modelka Katarzyna Gwizdała (31 l.), posługująca się pseudonimem Kate Rozz.

AKTOR dodano: 06.01.2012 17:03

Aleksandra Adamczyk - kim jest żona Michała Żebrowskiego?

Aleksandra Adamczyk to żona aktora Michała Żebrowskiego. Historia ich związku jest bardzo długa. Michał Żebrowski poznał swoją żonę, kiedy miała 5 lat! Dowiedz się, kim jest, ile ma lat, co robi, żona Michała Żebrowskiego.

aleksandra żebrowska dodano: 09.07.2013 09:10 | odpowiedz (1)

Kim jest Katarzyna Gwizdała, dziewczyna Piotra Adamczyka?

Katarzyna Gwizdała (31 l.) i Piotr Adamczyk (39 l.) spotykają się od pół roku, w październiku 2011 roku po raz pierwszy pokazali się publicznie. Mówimy kim jest nowa dziewczyna Piotra Adamczyka. Pytamy czy pięknej Katarzynie uda się na usidlić aktora?

ADAMCZYK dodano: 10.01.2012 10:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Bartek Bonk, medalista olimpijski? Jaka tragedia dotknęła olimpijczyka?

Bartek Bonk podczas Igrzysk w Londynie uratował honor polskich ciężarowców ...

aleksandra adamczyk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. aleksandra adamczyk. Wszystko na temat aleksandra adamczyk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.