porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest ALEKSANDRA HAMKAŁO, odkrycie polskiego kina?

Aleksandra Hamkało podbiła polskie kino. Nie boi się odważnych erotycznych scen, jakie można oglądać np. w filmie "Big Love", w którym gra główną rolę. Zobacz, w jakich filmach i serialach do tej pory zagrała.

aktorka dodano: 27.02.2012 16:59

Aleksandra Hamkało w serialu LEKARZE: kogo zagra? Kim jest Aleksandra Hamkało?

Już jako dziecko grywała epizody w serialach. Po ukończeniu szkoły aktorskiej pojawiła się też na dużym ekranie. W tej chwili jest znana jako Basia Torzewska z serialu „Lekarze”. Mowimy, kim jest Aleksandra Hamkało i kogo gra w serialu „Lekarze”.

Aleksandra Hamkało lekarze dodano: 30.09.2013 12:12

Czy wiesz, o czym jest film BIG LOVE i kto w nim gra?

BIG LOVE to film o tym, jak pryska mit idealnej miłości. Przyciąga wzrok nazwiskami głównych aktorów: przystojniaka Antoniego Pawlickiego i wschodzącej gwiazdy polskiego kina Aleksandry Hamkało, a także śmiałymi scenami erotycznymi. O czym jest film "Big Love"? Czy warto go obejrzeć?

Adam Ferency dodano: 27.02.2012 17:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
André Brink - kim był jeden z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich?
André Brink - kim był jeden z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich?

André Brink, jedne z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich nie żyje. Międzynarodowe ...

Aleksandra Hamkało szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Aleksandra Hamkało. Wszystko na temat Aleksandra Hamkało na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.